anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przedsądowe wezwanie do zapłaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
mietek8790
#7 Wielbiciel#

dzisiaj dostałem list że jestem winny 30 zł na rzecz [edycja] mimo że nic nie sprzedawałem  tylko kupuje za pobraniem  w rozliczeniach z allegro jest wszystko na zero brak jakiejkolwiek kwoty żebym był dłużny prosiłbym o wyjaśnienie sprawy czy to nie jest jakiś błąd

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
kostas11
#21 Demiurg#

@mietek8790 a od kogo ?  może to być za nieodebraną paczkę pobraniową, zwrot za straty jakie poniósł sprzedawca ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mietek8790
#7 Wielbiciel#

działając w imieniu allegro.pl z o.o. z siedzibą w poznaniu operatora serwisu allegro.pl niniejszym informujemy że do dnia 25 maja nie odnotowaliśmy wpływu kwoty należnej z tytułu świadczonych przez spółke  usług w ramach serwisu allegro.pl na rzecz użytkownika posługującego się loginem client: 49252959 w wysokości 30,00 zł no i dalej że opłaty i prowizje są naliczane według regulaminu a użytkownik może zweryfikować  ich wysokość  oraz podstawe naliczania w zakładce rozliczenia z allegro dostępnej na koncie prowadzonym na jego rzecz przez spółkę

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mietek8790 a nie masz konta o tym nicku lub nie miałeś kiedyś ? 

 @la_nika @_HolaOla_ @mr_oma możecie sprawdzić czy to nie wałek ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Sprawdź sobie dokładnie czy kiedyś nie kupowałeś czegoś od tego sprzedawcy .Może składałeś jakieś reklamacje lub zwroty u niego .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Pewnie kupiłeś coś za pobraniem i nie odebrałeś przesyłki. Odstąp od umowy ze sprzedawcą, wyślij mu mailem swoją rezygnację z zakupu. Wtedy powinieneś mu zwrócić tylko koszt powrotu przesyłki. Pamiętaj jednak, że do zwrotu może Cię zmusić tylko sąd, a on do sądu na 99% nie pójdzie.

oznacz moderatorów
mietek8790
#7 Wielbiciel#

ale co kupiłem za pobraniem odebrałem zapłaciłem

oznacz moderatorów
mietek8790
#7 Wielbiciel#

w zakładce moje zakupy  nieopłacone  w toku  do odbioru  mam pusto

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mietek8790 rzeczywiście na Twoim koncie nie ma żadnego zadłużenia, prześlę tą sprawę jeszcze na konsultację, bo konto, które podałeś również nie wydaje się być podejrzane, więc nasz dział bezpieczeństwa na pewno będzie zainteresowany tym dziwnym wezwaniem. Czy mógłbyś przesłać jego zdjęcie (zasłaniając wrażliwe dane) na adres spolecznosc@allegro.pl?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mietek8790
#7 Wielbiciel#

meil wysłany

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mietek8790 dziękuję bardzo! Skierowałam tą sprawę do działu bezpieczeństwa i otrzymałam odpowiedź, że jest to autentyczny dokument wysłany od nas. 
Twoje konto jest powiązane rodzinnie z jeszcze kilkoma innymi, więc najprawdopodobniej to ktoś z domowników namieszał, ale rachunek został już uregulowany, więc mam nadzieję, że sprawa się wyjaśniła. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mietek8790
#7 Wielbiciel#

czyli mogę wywalić ten list i zapomnieć o tym ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mietek8790 tak, z naszej perspektywy wszystko zostało wyjaśnione 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
TOMEK722
#2 Obserwator#

dzień dobry. mam taki sam problem na kwotę 49,90 zł 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@TOMEK722 Na Twoim koncie jest nieuregulowana opłata za wystawienie oferty w Allegro Lokalnie ("Kia Sportage II").  Rachunek opłacisz w tej zakładce.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
glerok
#2 Obserwator#

Dzień dobry, chciałabym wyjaśnić także moją sprawę, jest trochę bardziej skomplikowana bo nie mieszkam w miejscu zameldowania i list z 7dniowym terminem zapłaty został przekroczony a nikt nie odpowiada na moje maile i na czacie a ja odchodze od zmysłów za co ta opłata. Uregulowałam ją już w banku na numer konta podanego w liście ale nie wiem co dalej. Proszę o odpowiedź

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@glerok Widzę, że w historii Twojego rachunku kilka minut temu pojawiła się korekta. Poczekaj na maila w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:81136704
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry! Mam taki samy problem tylko kwota jest 124,99 złotych. 
Czy może pani pomóc w tej sprawie? 

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:81136704, z tego, co widzę, Twoja sprawa jest pomyślnie rozwiązana 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów