anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelicytowanie za pomocą programu

Stella96
#7 Wielbiciel#

Witam. Miałam wczoraj następującą sytuację. Licytowałam sukienkę. Moja oferta zostałą przebita w ostatnich sekundach. Domyślam się, że przy użyciu programu. Chyba nie jest to do końca uczciwe. Gdzie zgłosić takiego delikwenta? Czy można zablokować konto takiego nieuczciwego kupującego?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

xyz96
#21 Demiurg#

Stosowanie takich programów nie jest zabronione, sama też możesz stosować. Niestety, nic na to nie poradzisz i żadne konto nie zostanie zablokowane.

oznacz moderatorów

Stella96
#7 Wielbiciel#

Dzięki za wyjaśnienie. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Stella96 dlaczego piszesz nieuczciwego , zaoferował wyższą cenę to wygrał . Masz możliwość ustawienia swojej maksymalnej oferty w systemie to korzystaj ..

oznacz moderatorów

Stella96
#7 Wielbiciel#

A jak miałam zalicytować w ostatniej chwili? Nawet, gdybym dała o wiele wyższą kwotę i tak mógł mnie przebić.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Fajna ta sukienka musiała być, skoro tak Ci szkoda tej przegranej licytacji 🙂

oznacz moderatorów

Stella96
#7 Wielbiciel#

Oj tak. Rzuciłam ciężkim słowem i telefonem 🤣🤣‌. Bywa. Inną kupię.i tyle. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Stella96 "A jak miałam zalicytować w ostatniej chwili?" - np. używając któregoś ze snajperów.

"Nawet, gdybym dała o wiele wyższą kwotę i tak mógł mnie przebić." - pod warunkiem, że ten ktoś zalicytowałby kwotę wyższą od Ciebie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Stella96 A co tu jest uczciwe? Jak ty wygrasz czy jak ty przegrasz. Nie zabronione czyli dozwolone.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli to było AL to nawet jak cię ktoś przebije w ostatniej minucie licytacji aukcja z automatu przedłużana jest o 5 minut i wtedy masz szansę przebić ostatnią najwyższą ofertę ,na normalnym allegro tak się nie da ,trzeba pilnować czasu lub używać snajpera.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mwmonety Chyba wie, pyta czy uczciwe.😁

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433 Nikt inny nie tak uczciwego regulaminu jak all. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mwmonety Na lokalnie też można używać snajpera.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Knowhere Używać tam tylko po co ? Jakby mi bardzo na czymś bardzo zależało a niemiałbym czasu na pilnowanie ceny to szukałbym tego na normalnym allegro od jakiegoś uznanego firmowego sprzedawcy z odpowiednim autorytetem a takich na AL to jest mało o ile są w ogóle .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mwmonety Kupowałem na lokalnie i jak na razie się nie naciąłem. Może to dlatego, że nauczony na allegro raczej celnie oceniam wiarygodność sprzedających.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Knowhere Umie rozpoznać charakter sprzedawcy ale rzeczy które mnie interesują z antyków wolę kupować o bardziej uznanych sklepów które mogą dać stosowną gwarancję ,certyfikat i fakturę a na AL takich sklepów nie ma.

oznacz moderatorów