anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka pocztowa ma status Odebrana, a ja nie dostałam kodu odbioru.

MAMY ROZWIĄZANIE!
ejm2000
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry , 

Mam  problem, z którym pierwszy raz się  spotykam, dlatego proszę o pomoc i informację, co mam zrobić w tej sytuacji. Czekam na paczkę, którą zamówiłam do SwipeBoxa w lokalnej Biedronce (usługa Poczty Polskiej). W piątek dostałam SMS, że paczka wysłana, a dzisiaj dostałam powiadomienie w komunikatach Allegro, że dzisiaj paczka będzie dostarczona, nie dostałam natomiast dzisiaj żadnego SMS z kodem odbioru. Po kilku godzinach ponownie sprawdziłam status paczki na Allegro i  zdębiałam, bo jest tam informacja, że "{Paczka została odebrana".  Nie było to możliwe, bo nie mam kodu odbioru, a na dodatek o  danej godzinie byłam w pracy. Wpisałam numer paczki w monitoringu na stronie Poczty Polskiej i jest tam informacja "Doręczono 2021-11-15 15:33 WER Warszawa".  Poinformowałam o sytuacji sprzedawcę, ale tak naprawdę on nic nie musi w tej sytuacji, bo przecież ma czarno na białym, że "paczka doręczona". Najgorsze jest to, że nie ma z kim rozmawiać w Poczcie i nawet nie wiem gdzie mam zdzwonić - przy każdym zaginionym liście z poczty, zderzam się z murem i nawet ostatnio, jak miałam problem z paczką, to na mojego maila odpowiedzieli po 2 tygodniach.  

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
szymela54
Maestra

@ejm2000 @Kaliope_Brzeg No. I wszystko gra i buczy. W piątek paczka wysłana, we wtorek czeka na odbiór. A niektórzy już radzili, żeby wieszać sprzedawcę za... warkoczyk 😄

oznacz moderatorów
ejm2000
#9 Pomysłodawca#

Udało się , odebrałam, ale od Pani Kierowniczki w Biedronce ( Na szczęście , zamówiłam nie do automatu, tylko jako odbiór w punkcie, o czym nawet nie wiedziałam, bo jeszcze dzisiaj inną paczkę odebrałam z automatu w tej samej Biedronce.). Nie obyło się bez problemów, bo dwa razy na pocztę dzisiaj dzwoniłam i nie otrzymałam kodu odbioru. Na szczęście wystarczyło oświadczenie i paczka u mnie. Ufff. dziękuję wszystkim za wpisy. 

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Czyli tak jak napisałem.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

@maxr01 Pełna zgoda 🙂. Przedwczesne obawy, działanie w emocjach, a i ramka jakoś tak nie tam, gdzie trzeba 😆.
I tu sprawdza się przysłowie, że pośpiech bywa często złym doradcą.

oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

@maxr01 O! I dopiero teraz "ramka" trafiła na właściwe miejsce 🙂.

oznacz moderatorów