anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przyznano 20 zamiast 200 monet w akcji "200 Monet za pierwsze zakupy na Allegro Biznes"

MAMY ROZWIĄZANIE!
DigitalCraft
#1 Nowicjusz#

Założyłem konto Biznes, dokonałem zakupu za kwotę >400zł opłaciłem na fakturę a dzisiaj wchodzę i mogę odebrać.. 20monet

 

Otrzymałeś 20 Monet. Gratulacje! Monety z akcji - 200 Monet za zakupy w ramach Allegro Biznes trafiły na Twoje konto!

Stan ze strony allegro na dzis:

Promocja trwa od 24.06.2021 do 16.07.2021 lub do wyczerpania puli 200 000 Monet.

Pozostało 75 800 Monet.

oznacz moderatorów
206 ODPOWIEDZI 206
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Nowe konto z nowym NIPem, w większości okazywało się że nie spełniają warunków 200 monet, ale można się dopytać: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stuntmanos @marketingbtlsp @ewkatoewkato na waszych kontach monety zostały już dodane.
@hepsapps bardzo Cię przepraszam za tą sytuację! Zgłosiłam już Twoje konto i brakujące monety niedługo zostaną do niego przypisane. 
@pracowniaintenso w przypadku nowych kont (założonych mniej, niż rok temu) nałożone jest ograniczenie monetowe. Maksymalna liczba monet do zdobycia to 20 w miesiącu i 50 w ciągu roku, dlatego w ramach promocji "Zgarnij 35 Monet przy zakupach od 395 zł w kat. Telefony i akcesoria", zostało naliczone tylko 20 monet. Promocja dotycząca pierwszych zakupów z Allegro Biznes jest wyłączona z tego ograniczenia. Jeśli spełniłaś warunki promocji, monety zostaną naliczone w ciągu 3 dni kalendarzowych od zakupu, a Twój został zrealizowany wczoraj. 
@WINDBAU zgłosiłam również Twoje konto, dam znać, gdy otrzymam potwierdzenie, że monety zostały doliczone. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hepsapps monety zostały dodane na Twoje konto. 
@WINDBAU w Twoim przypadku bardzo proszę abyś wymienił 15 monet, które masz z innej promocji na kupon. Wówczas będziemy mogli doliczyć Ci wszystkie brakujące monety (190), dopóki te 15 pozostaje na koncie jako monety, możemy doliczyć maksymalnie 175 monet.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
NatRogal
#1 Nowicjusz#

Szanowni Państwo. Założyłam konto biznes. Dokonałam zakupu za ponad 400zl. Otrzymałam tylko 20 monet. A wg regulaminu miało być 200. Gdzie leży problem?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@NatRogal Wiele osób pisze tu o tym samym problemie. Monety po zgłoszeniu są uzupełniane, więc napisz w tej sprawie do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NatRogal brakujące monety są już na Twoim koncie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
WINDBAU
#7 Wielbiciel#
Dziękuje za pomoc. Skorzystałem z 20 monet wymieniając na kupon. Może teraz uda się naliczyć. Pozdrawiam
oznacz moderatorów
WINDBAU
#7 Wielbiciel#

Witam, mimo wymiany monet i wykorzystania kuponu, pozostałe monety wciąż nie są naliczone. Dziwna jest ta promocja, bo czytając tutaj pytania innych, mam wrażenie że każdy korzystający musi się upominać o przyznanie "nagrody" która miała się automatycznie w ciągu 3 dni naliczyć.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@WINDBAU, bardzo Cię przepraszam za tę sytuację. Wyjaśniam tę sprawę.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
NJOYIT
#7 Wielbiciel#

Witam u mnie również podobny problem - naliczyło 20 zamiast 200 monet. Gdzie to zgłosić?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NJOYIT Monety zostały już naliczone

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@WINDBAU, Monety są już na Twoim koncie. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
PPHUCiacho
#7 Wielbiciel#

Mam podobny

oznacz moderatorów
PPHUCiacho
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem, zamiast 200 monet dało mi w ramach tej promocji tylko 10 monet przez ten limit do 20. Proszę o przyznanie mi całości (jeszcze 190 monet)!

oznacz moderatorów
PPHUCiacho
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Mam podobny problem, zamiast 200 monet dało mi w ramach tej promocji tylko 10 monet przez ten limit do 20. Proszę o przyznanie mi całości (jeszcze 190 monet)!

oznacz moderatorów
afarta
#8 Zapaleniec#

U mnie naliczyło tylko 11 monet, mimo że spełniłam wszystkie warunki promocji...

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@afarta, widzę, że brakujące Monety są już na Twoim koncie. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
afarta
#8 Zapaleniec#

Tak, już są - dziękuję za szybką reakcję 🙂

oznacz moderatorów
KiM_JakubTrzcina
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, dostałem 20 monet, zamiast 200

oznacz moderatorów
pronetg
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. Zamiast 200 - naliczone 20.

oznacz moderatorów