anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rachunek dla koszyka

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:70479786
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem z bankiem taki, że nie wypuszcza mi przelewów co jakiś czas i poraz kolejny mi się tak zachował. Zamówienie poszło z allegro, a z banku pieniądze już nie wyszły. Zamówiłem 8 przedmiotów przez koszyk i zastanawiam się czy idzie to na jakiś jeden rachunek bankowy, czy do każdego sprzedawcy z osobna? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Przez konto Allegro na rachunek sprzedawcy. Lepiej płacić każdemu sprzedawcy z osobna  anie wspólnie.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

powinieneś w koszyku odznaczyć przedmioty poszczególnych sprzedawców i do każdego z nich zrobić oddzielny przelew.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:70479786 Możesz płacić za zakupy od wielu sprzedawców jedną wpłatą. Trafia ona do Allegro Finanse i potem jest odpowiednio rozdzielana. Jeśli pieniądze z banku Ci nie wychodzą, kontaktuj się z bankiem i wyjaśniaj to. Jaki masz status tej wpłaty w zakładce Kupione? Rozpoczęta? Kliknij Anuluj i potem Ponów płatność.

oznacz moderatorów
Client:70479786
#7 Wielbiciel#

Było w zakładce z zakupami, ale miało "ponów płatność". Zrobiłem tak, że próbowałem potem jeszcze dwa razy i za trzecim razem poszedł ten przelew, a potem pisałem do wszystkich sprzedawców i przepraszałem za problem, bo im poszły 3 zamówienia, a jedna wpłata. Nie wiem nadal czy problem leży po stronie banku, czy po stronie allegro. Tak czy inaczej jeśli jest jeden rachunek, to na przyszłość będę wiedział jak puścić taki przelew jeszcze raz, bo jest w aplikacji banku nr. rachunku i tytuł przelewu, który się nie udał. Dzięki za pomoc 

oznacz moderatorów