anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty a niedoszły zakup

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:61618734
#7 Wielbiciel#

Witam, dnia 4 września zakupiłem części do komputera na raty u kilku różnych sprzedawców na kwote 4700zł, wszystkie części mi doszły oprócz kary graficznej za 1899zł. Zatem sprzedającemu od karty graficznej założyłem dyskusje, ten zapewniał kilkukrotnie że zostanie przedmiot wysłany lecz nadal tego nie zrobił. Poprosiłem w dyskusji o pomoc allegro i dostałem taką odpowiedź od allegro "Konto sprzedawcy zostało zablokowane. Przykro mi z powodu nieudanej transakcji. Ponieważ sprawa w dalszym ciągu nie została rozwiązana zapraszam do skorzystania z Programu Ochrony Kupujących. Formularz jest już dostępny. Poniżej przesyłam link do formularza: "

I teraz moje pytania czy to oznacza że nie otrzymam zakupionego przedmiotu i mam wypełnić formularz o zwrot ?

Jeżeli pieniądze zostaną zwrócone na konto z którego zostały wysłane to trafią na konto banku ? I co w takiej sytuacji?

Jeżeli zwrócę się do banku i ten mi rozwiąże umowe co wtedy, chce spłacać te przedmioty na raty?

Chciałbym poprostu odzyskać te pieniądze abym mógł kupić u innego sprzedawcy karte graficzna

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
KryptoKopalnia
#8 Zapaleniec#

Pieniądze zwróci ci allegro na konto już dalej twoja decyzja czy kupujesz nowe czy spłacasz kredyt 

oznacz moderatorów
Client:61618734
#7 Wielbiciel#

Mam rozumieć że pieniądze wrócą na moje konto a nie na konto banku tak? Dodam że był to zakup przez allegro raty 0% - Monedo 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:61618734 Pieniądze z POK mogą trafić do Ciebie albo do banku, różne przypadki tu były opisywane. Jeśli trafią do Ciebie, rozliczasz się z bankiem, zmieniasz umowę i wysokość rat na pozostałe zakupy, jeśli trafią do banku, robisz to samo. Zapytaj Allegro na czacie, gdzie trafią pieniądze z POK w Twoim przypadku; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6464910c-6c94-4a98-8205-c92e3ce82158

oznacz moderatorów