anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty na firmę

MAMY ROZWIĄZANIE!
Patryk8455
#7 Wielbiciel#

Witam ! Mam pytanie czy kupując na allegro przedmiot na raty, raty mogą być wystawione na firmę ?

Wszędzie w sklepach oferują mi, wystawienie faktury na firmę, natomiast raty na osobę prywatną, bądź też leasing przedmiotu.

Zależy mi na zakupie przedmiotu na raty ( laptop ) na firmę i raty też wystawione na firmę. Jest taka opcja na allegro czy na próżno szukam. Być może ktoś już tak dokonał zakupu.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Ależ tu przecież zachęcali do zakupu na firmę, na raty. Warunek:  nie możesz dokonać zakupu ratalnego na inne dane niż dane konta Allegro

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Znowu wprowadzasz w błąd. Firma nie otrzyma rat. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Patryk8455 Jeśli masz konto firmowe, nie kupisz na raty. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś kupił z konta zwykłego i wziął od sprzedawcy fakturę na firmę.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/kiedy-nie-moge-skorzystac-z-rat-nl5Z889bKC...

oznacz moderatorów
Patryk8455
#7 Wielbiciel#

Tutaj nadal będzie kwestia taka jak w sklepach? wystawienie faktury na firmę, natomiast raty będą na użytkownika allegro , czyli osobę prywatną ?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Patryk8455 Tak będzie. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale nie dadzą Ci rat na inne konto niż to zarejestrowane na Allegro.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 A są inne konta, niż te zarejestrowane na Allegro? Czyli gdzie? Na podlegro?

oznacz moderatorów