anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty Od Nowa - gdzie sprawdzić limit?

mollyswallaz
#9 Pomysłodawca#

Ktoś może mi powiedzieć gdzie mogę sprawdzić ile zostało mi do wykorzystania z z Raty Od Nowa?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Co miesiąc, na ok. 15 dni przed terminem spłaty raty, otrzymasz od banku, na adres e-mail podany we wniosku, Zestawienie transakcji. Zawiera ono podsumowanie Twoich zakupów ratalnych na Allegro wraz z informacją między innymi o wysokości dostępnego limitu i kwocie wykorzystanej, kwocie miesięcznej spłaty, a także aktualnym terminie spłaty. Jeżeli nie otrzymasz Zestawienia, sprawdź folder SPAM ponieważ ustawienia bezpieczeństwa niektórych serwerów mogą traktować wiadomości z załącznikami w formacie .pdf jako podejrzane.

Jeżeli chcesz na bieżąco mieć dostęp do aktualnych informacji o spłacie, zaloguj się do Systemu bankowości internetowej banku lub pobierz aplikację GOmobile.


https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-odnowa/raty-od-nowa-splata-wykorzystanego-limitu-gRA9Br...
oznacz moderatorów

Client:48872486
#7 Wielbiciel#

Witam , czy muszę zakładać konto w BNP żeby mieć dostęp do widoku limitu ? i ile zostało jeszcze?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48872486 A to już bank pytaj, masz dane kontaktowe.

oznacz moderatorów

ElKowalus
#1 Nowicjusz#

Jest jeszcze jedna możliwość. Rozpoczynasz zakup przedmiotu na raty, wybierasz płatność "raty zero", na dole strony będzie podany limit jaki masz i jak dużo go jest. Jak już dowiesz się jak duży jest, po prostu nie kupujesz go a całość anulujesz bez konsekwencji. 

oznacz moderatorów