anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty od nowa

Client:44737666
#7 Wielbiciel#

Witam chciałam się zapytać jak to jest z tym raty od nowa bo chciałabym zakupić na raty od nowa ale one mi się nie wyświetlają w ogóle wczoraj wypełniłam wniosek i dostałam od banku o nim dostępność ale o później odwróciłam to wyszłam z tego w ogóle całkiem A dzisiaj chcę w to wejść z powrotem I nie marzę raty od nowa Nie wyświetlają się w ogóle tylko cały czas raty Pay

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Paint_Box
#12 Orędownik#

Prawdopodobnie musisz poczekać, aż przerwany, niedokończony wniosek się anuluje w zakładce Płatności ratalnych na Allegro. Twa to kilka dni. Sprawdź też, czy nie wybierasz przedmiotu od sprzedawcy z Chin, wtedy raty Od.nowa nie działają.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44737666 jeśli udało Ci się wypełnić wniosek do końca i przesłać go do banku, możesz w każdej chwili kontynuować proces. Wystarczy, że klikniesz w link, który znajdziesz w mailu od Allegro z informacją o przekazaniu Twojego wniosku do banku. Wybieraj oferty, które są oznaczone jako raty zero, możesz ustawić filtr, aby wyświetlały się tylko takie oferty:

la_nika_0-1616094992375.png

Wówczas w metodach płatności znajdziesz raty, a w ratach limit odnawialny od.nowa:

la_nika_1-1616095089312.png


Udanych zakupów 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów