anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty Payu - 3 rzeczy tak a 2 już nie..?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:38603574
#8 Zapaleniec#

Witam,

mam dziwny problem, chciałbym zakupić 2 zmywarki takie same na raty payu, problemem jest fakt że nie ma możliwości kupna ich na raty, tzn w ogloszeniu jest raty zero ale w koszyku nie mogę kliknąć. Dopiero gdy dodam 3 zmywarke tą samą to nagle mogę wziąć raty payu.

 

Jak rozwiązać ten problem bo 3 zmywarek to ja nie potrzebuje 🙂

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:38603574 Możesz zrobić tak. Kupić 3 szt i 1 szt zwrócić  poprzez zakładkę "kupione" zwróć całość lub część towaru;https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/co-sie-dzieje-w-przypadku-zwrotu-towaru-za...

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Próbuj ponownie. Dodaj do koszyka jedną, potem drugą i sprawdzaj. Jeśli to nie pomoże, zapytaj na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a Szybko otrzymasz wyjaśnienie. Nie kupuj na raty więcej zmywarek niż potrzebujesz, jak Ci głupio doradzono powyżej.

oznacz moderatorów
Client:38603574
#8 Zapaleniec#

Nie no nawet bym nie próbował kupić 3 🙂 Rozmawiałem z doradcą, są problemy techniczne i nie można rat payu brać poniżej 4800zł aktualnie pracują nad usunięciem problemu.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:38603574 Możesz tak kupić i nie słuchaj tego "analfabety". Poczytaj jak inni tu robią i tak można.Jak chcesz pisać i się prosić to twoja sprawa.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@LEW433 W gacie też można puścić kleksa, ale czy na pewno wypada?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere W gacie? Gdzie tak napisane?To se puszczaj a jak ci wypada to to zapewne coś z zwieraczem!😀

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@LEW433 Jeśli chciałeś zabłysnąć, to wystarczyło posypać się brokatem, zamiast udzielać tej jakże "błyskotliwej" odpowiedzi😏

PS To już nie moja wina, że nie załapałeś aluzji.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere No nie twoja .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Może być popiół?

oznacz moderatorów