anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty "od nowa" zniknęły?

Client:69688893
#7 Wielbiciel#

Witam,

Od pewnego czasu korzystałem z rat "od nowa" obsługiwanych przez BNP Paribas. Dziś w ogóle nie widzę dostępnej takiej opcji zakupu w żadnej kategori, ktoś coś wie? Zklikwidowali tą opcję?

 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:69688893 Nie zlikwidowano. Być może wybierasz przedmioty od sprzedawców z Chin, a wtedy raty Od.nowa są niedostępne, być może miałeś wcześniej jakieś zaległości lub opóźniania w spłatach rat, dlatego bank Ci je teraz zablokował.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:69688893, z tego, co widzę dokonałeś wczoraj kilku zakupów metodą Raty Od.nowa. Czy Twój problem nadal występuje? Dodam, że najczęstsze powody, przez które nie możesz skorzystać z rat, opisaliśmy tutaj.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

agniesia20mala
#7 Wielbiciel#
  • @mr_oma Witam, ja również mam problem z ratami zero z limitu allegro, dostępne środki to 830zl, spłacane przed terminem, usunięty adres wysyłki zagranicznej, sprawdzane z poziomu kup teraz oraz koszyk, przez aplikację i przeglądarkę. Nic nie działa raty od nowa zniknęły, sprawdzane we wszystkich kategoriach 
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@agniesia20mala Podaj numer przykładowej oferty, w której próbujesz dokonać zakupu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

agniesia20mala
#7 Wielbiciel#

Podaj mi proszę ofertę która ma opcje raty zero, ja sprawdzę czy mi się wyświetlają, chciałam zakupić części do auta na raty od firmy której zakupy na raty już robiłam i nie mogę kupic na raty zero 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@agniesia20mala To przykład wyników wyszukiwania, gdzie wszystkie oferty są oznaczone ratami zero.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

agniesia20mala
#7 Wielbiciel#

@nat_not niestety żadnego z produktów nie mogę kupić na raty od nowa 😕

oznacz moderatorów

agniesia20mala
#7 Wielbiciel#

@mr_oma niestety żadnego z produktów nie mogę kupić na raty od nowa 😕

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agniesia20mala a jeśli wybierasz nie "kup teraz" tylko "dodaj do koszyka"? Czy wtedy z poziomu koszyka płatność ratalna się wyświetla? 

la_nika_0-1622716621793.png

 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

agniesia20mala
#7 Wielbiciel#

@la_nika niestety też nie, ani z pozycji aplikacji, ani z komputera że strony, na innych urządzeniach też nie działa 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agniesia20mala skonsultowałam to, bo faktycznie dziwna sprawa. Skontaktuj się proszę z bankiem (nr tel. 503-221-521). Najprawdopodobniej podałaś błędny kod sms przy kolejnym zakupie od.nowa i stąd cały problem, ale tylko bank może to wyjaśnić i odblokować.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

agniesia20mala
#7 Wielbiciel#

@la_nika nic takiego nie miało miejsca, wykorzystaliśmy z mężem cały limit, i odkad go wykorzystaliśmy nie możemy już nic uzyskać na raty od nowa. Czy możecie to zferyfikowac u siebie? 

oznacz moderatorów