anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty za zero a praca za granica

adasiek851
#1 Nowicjusz#

Witam

Chcialbym skorzystac z rat zero ale pracuje za granica. podczas wypelniania wniosku musze podac NIP mojego pracodawcy. Tylko ze pracujac w Anglii nie mam takiej mozliwosci bo oni nie maja numeru nip. Co moge zrobic w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

kostas11
#21 Demiurg#

@adasiek851 napisz do banku jakie potrzebujesz dokumenty 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

adasiek851
#1 Nowicjusz#

Zazcalem wypelniac wniosek payu ze strony allegro i jeden wlasnie formularz mnie nie puscil zwiazany z podaniem nip firmy. Czyli co kontaktowac sie z allegro czy bardziej z Alior?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@adasiek851 Niestety w tej sytuacji nie pomożemy. Nie możesz skorzystać z zakupu ratalnego na Allegro, jeśli nie jesteś w stanie wskazać NIP-u pracodawcy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

adasiek851
#1 Nowicjusz#

Dzieki czyli pozostaje tylko kupno za gotowke. Szkoda ze nie ma mozliwosci kupna ale rozumiem tez dlaczego. dziekuje

oznacz moderatorów

tomek303_2004
#8 Zapaleniec#

Słabe to troszke ze ktoś pracując w pl zarabia 2500 i ma możliwość rat a dochód zagraniczny mimo ze kilku krotnie wyższy nie pozwala na taki zakup.Tylko niektóre banki respktuja prace za granica a reczta jest jakby w 19 wieku.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@tomek303_2004 Skoro za granicą zarabia się kilkukrotnie więcej, to po co pchać się w raty na allegro?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

tomek303_2004
#8 Zapaleniec#

Proste czasem sa wazniejsze inwestycje.

oznacz moderatorów

bassteek
#7 Wielbiciel#

Widzisz, ja stoję przed kupnem telewizora 85". Mógłbym go kupić w Niemczech, gdzie pracuję bez żadnego problemu, jest tylko jedno ale... czym go przewieźć ?.. Nawet do dużego kombi się nie mieści, dlatego szukam możliwości zakupu w Polsce. Póki co jedynie Alior daje taką możliwość, ale sklepy bezpośrednio już nie za bardzo zdaje się 😉 .

oznacz moderatorów

Client:43732365
#7 Wielbiciel#

Ja też chciałem wsiąść kredyt, mam Angielski bank jakis to problem dla was ????

 

 

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@adasiek851 Pożyczki udziela bank i zapewne boi się, że uciekniesz i nie będziesz płacił.

oznacz moderatorów

tomek303_2004
#8 Zapaleniec#

Tak i byłoby to całkiem rozsądne rozwiązanie gdybym nie był zameldowany i nie miał mieszkania w Polsce jego też na plecy zabiorę....,???

oznacz moderatorów

Client:43732365
#7 Wielbiciel#

Jak by bank tak mial patrzec to nikt by nie dostał kredytu i każdy by uciekał proste to zależy od człowieka ja taki nie jestem !!!

oznacz moderatorów

krzychmet
#2 Obserwator#

śmiechu warte nie zrobimy historii kredytowej choć zarabiamy więcej tyle że za granicą dla mnie to dyskryminacja w moim własnym kraju . 

oznacz moderatorów

sasanka_86
#10 Popularyzator#

@krzychmet Doprawdy dyskryminacja? Możesz zrobić zakup w Anglii na raty pracując w Polsce? Przecież kredytu udziela bank, nie masz pracy nie masz kredytu, takie zasady.

oznacz moderatorów

tomek303_2004
#8 Zapaleniec#

Gdyby nie kilka milionów Polaków pracujących poza Polska a wydających w Polsce to te banki nie miały by racji bytu:):):) A kraj byłby w położeniu nędzy z rozpaczą tyle w temacie. Wiec miło by było żeby ktoś kiedyś o tym pomyślał.....

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

@tomek303_2004 Dziękujemy, uratowałeś kraj przed  nędza z rozpaczą 🙏

oznacz moderatorów

Client:43732365
#7 Wielbiciel#

@sasanka_86  napisał(a):

@krzychmet Doprawdy dyskryminacja? Możesz zrobić zakup w Anglii na raty pracując w Polsce? Przecież kredytu udziela bank, nie masz pracy nie masz kredytu, takie zasady.



@sasanka_86  napisał(a):

@krzychmet Doprawdy dyskryminacja? Możesz zrobić zakup w Anglii na raty pracując w Polsce? Przecież kredytu udziela bank, nie masz pracy nie masz kredytu, takie zasady.




Pewnie że da się tak 

oznacz moderatorów