anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty ZERO - zmiana ilości rat

_marcinko
#8 Zapaleniec#

WItam ... 

Chciałem sobie kupić dwie rzeczy od jednego sprzedawcy na raty ZERO ... dodałem do koszyka ok 5600, i w formie płatności wybrałem raty i ponizej miałem informacie ... promozycja rat 10x 560 zł ... dalej przeniosło by mnie do wypełniania wniosku ... ale chciałem sie zapytać czy tę ilość rat można gdzieś póżniej zmienić na 20 ... czy jak jest w tym miejscu pokazane 10 to będzie TYLKO 10

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@_marcinko W ofercie po wybraniu rat, masz informację na ile rat możesz kupić, wybierasz opcję która ci odpowiada.

oznacz moderatorów

_marcinko
#8 Zapaleniec#

po przejsciu do koszyka klikam w Dostawa i płatnośc

... wybieram formae dostawy i nizej forme płatności 

... wybrałem raty i tam nie mam nic do wyboru tylko tylko w błetkitnej ramce 10x560 zł

 

zastanawiam się czy póżniej moząn to zwiększyc do 20 czy to juz ostateczne

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@_marcinko W tej ofercie jest taka opcja(10 rat), jakbyś chciała zmienić(umowa jest bankiem), zapewne zmieniłoby się oprocentowanie.

oznacz moderatorów

_marcinko
#8 Zapaleniec#

no rozumiem bo czasami przy produktach jest 10x a czasami 20x ... a chciałem dwa urządzenia iphone 12 i apple watcha se ... i na 20 rat zero to sobie rozbić ... no nic poszukam moze znajde takie oferty tu na allegro albo gdzies indziej 😕

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_marcinko Jakie to raty? Od.nowa czy PayU?

Przy ratach Od.nowa masz tam na początku wybór ilości rat w pewnym zakresie, a przy ratach PayU wybór ilości także jest dostępny. Przy składaniu wniosku pojawia się tabelka, w której zaznaczasz ilość rat, jednak po przekroczeniu pewnej granicy, raty przestają być ratami zero i dochodzi oprocentowanie.

oznacz moderatorów

_marcinko
#8 Zapaleniec#

chodzi o raty PayU bo to kwota 5600 ... ogolnie znalazlem te dwa produkty u jednogo sprzedawcy .... i przed przejsciem do wniosku nie mam niz o 20 ratach ...

jakos boje sie przechodzic do wniosku nie majac pewnosci ze tam bede mial mozliwosc wyboru 20 rat

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_marcinko Przejdź do wniosku - tam powinna być już na samym początku możliwość wyboru ilości rat. Tylko uważaj, od pewnego momentu nie będą to już raty zero. Przejście do wniosku, a nawet jego wysłanie niczym nie skutkuje. Potrzebne jest jeszcze Twoje zatwierdzenie umowy i potwierdzenie danych osobowych przelewem weryfikacyjnym 1 zł.

oznacz moderatorów

morling1
#1 Nowicjusz#

To tak nie działa. Jak widzisz w ramce 10 rat i zero procent to na chwilę obecną przechodząc do wniosku nie zmienisz na 20 rat zero procent. Allegro ma prowizję ze sprzedaży ale nie za bardzo chce aby klient i allegro pomogli sobie na wzajem. Zawsze niektóre z tych rzeczy co chcesz kupić możesz znaleźć taniej na **piiip**s lub innych serwisach. Jest tego mnóstwo. 

oznacz moderatorów