anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezygnacja z wylicytowanej rzeczy

Client:75624971
#8 Zapaleniec#

Witam, 

jest mi w stanie ktoś powiedzieć jak zrezygnować z jednej z wylicytowanych rzeczy aby opłacić tylko te które chce ostatecznie kupić? Sprawa wyglada tak ze po przejściu w zakupy mam wszystkie trzy rzeczy razem pod opcja dokończenia transakcji. Jest jakiś sposób żeby jedna z nich pominąć? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Zapłać za potrzebne Ci rzeczy bezpośrednio na numer konta sprzedawcy, poproś o ten numer jeśli nie podaje go w ofertach. Wyślij też sprzedawcy mailem rezygnację z przedmiotu, którego nie potrzebujesz.

Nie ma obowiązku dokonywania płatności przez Allegro, można płacić bezpośrednio.

oznacz moderatorów

Client:75624971
#8 Zapaleniec#

Dziękuję ślicznie za szybka odpowiedz. Tak tez zrobię 😊 pozdrawiam! 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Prościej na przyszłość licytować tylko te przedmioty które chcesz kupić a nie licytować dużo i wybierać tylko te które udało się wygrać taniej .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mwmonety Tu co chwilę jest taki geniusz co się bawi.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433 Wiem bo sam wystawiam wszystkie swoje aukcje w licytacjach i nawet dziś mi się taki trafił.

oznacz moderatorów

Client:75624971
#8 Zapaleniec#

Dzięki za radę. Gdyby nie to ze omyłkowo zalicytowalam nie ten rozmiar który mnie i Interesował to nie było by pytania. Nie bawię się w masowe licytacje żeby później wybierać to co udało mi się wygrać taniej bo akurat w tym przypadku chciałabym opłacić rzecz droższa od tej z której chciałabym zrezygnować. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:75624971 Nikt nic takiego Ci nie zarzucał:) Zwróciłem tylko uwagę na potencjalne problemy, z jakimi może zderzyć się sprzedający w przypadku płatności poza allegro finanse (niestety tak to sobie allegro wymyśliło).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:75624971 Owszem możesz zapłacić bezpośrednio na konto bankowe sprzedającego, ale niestety przewodnicząca forum zapomniała dodać, że w związku z tym może on mieć problemy z wygenerowaniem etykiety w koszcie wysyłki podanym na allegro (bo system wtedy nie widzi takiego zamówienia, a co za tym idzie różnicę, albo i nawet cały koszt w przypadku smarta, będzie musiał pokryć z własnej kieszeni), a także gdybyś zdecydowała się na zwrot części lub całego zamówienia, to zapewne będzie miał problem z odzyskaniem prowizji (w końcu ją odzyska, ale co się naszarpie z allegro, to jego).
To takie dwie kwestie, które na szybko przyszły mi na myśl.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:75624971
#8 Zapaleniec#

Dzięki za wszystkie rady. Finalnie zapłaciłam za wszystkie rzeczy żeby nie robić problemu sprzedającemu jak ktoś słusznie zauważył. 

oznacz moderatorów