anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozłączenie się konsultantów podczas czatu w trakcie wrażliwego tematu

marcelinakicia
#2 Obserwator#

Witajcie. Czy zdarzyło się Wam, zeby konsultant na czacie rozłączył się, bo Wasz problem go przerósł. Mi dziś Pan oświadczył, że problem został przez nieg zgłoszony i się rozłączył. A ja z tym problemem zostałam. Swoją drogą duży błąd allegro. W ofercie podano obliczenie rat 20*9,85. A kiedy chcę taki system spłacania wybrać pokazuje się info: Ten zakup możesz rozłożyć na maksymalnie tyle rat, ponieważ minimalna kwota raty wynosi 15 zł.
Czyli wprowadzanie w błąd. Konsultant pokrętnie wytłumaczył, że to działa tylko przy dodaniu d koszyka większej ilości rzeczy, niestety w żadnym oficjalnym stanowisku nie ma o tym mowy. Tak więc allegro przyciąga atrakcyjnym obliczeniem rat, kiedy się człowiek nastawi to ZONK. Jeszcze raz taka rata.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli chcesz mieć dowód, nie zamawiaj rozmowy telefonicznej, tylko pisz przez formularz. Wtedy zawsze możesz złożyć reklamację i odwołać się od decyzji pracownika Allegro. Przy rozmowie telefonicznej nie masz żadnego dowodu. Jeżeli masz informację przed zakupem, że daną kwotę można rozłożyć na 20 rat, a potem okazuje się, że jednak na mniej, to faktycznie Allegro wprowadza w błąd.

oznacz moderatorów

marcelinakicia
#2 Obserwator#

Ale ja pisałam na czacie, a zapis romowy wysłałam na swoją skrzynke e-mail więc potwierdzenie mam.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No więc złóż odwołanie, zapytaj o zapisy regulaminu potwierdzające zmianę wysokości rat przed i po, a potem wklej tu odpowiedź Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt#subjectId=6be0e647-a9cf-417f-b70d-42623f4d428b

Do złożenia odwołanie potrzebne jest wcześniejsze zadanie pytania przez formularz, rozmowa telefoniczna i czat to za mało. https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a&subjectId=8688a2af-7...

oznacz moderatorów