anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Słaby kontakt ze sprzedającym, brak reakcji na odesłanie uszkodzonego towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ananas18
#8 Zapaleniec#

Kupiłem jakoś w lecie ładowarkę do akumulatorów. Wszystko było ok, ale jesienią już się nie włączała. Po kontakcie ze sklepem, odesłałem ładowarkę na wskazany adres i od tego pory cisza. Kontakt zdawkowy, odpowiedzi z automatu, czasami się zdarzy że odpowie sklep jakimś podstawowym pytaniem, a później cisza, jak się odezwie kolejny raz to tak jakby nie wiedział o co chodzi i od początku sprawa. Aktualnie nikt nie raczy napisać nic. 4 miesiące już to trwa i rozwiązania sprawy ani widu ani słychu. Czy jedyna opcja to już jakiś urząd/rzecznik czy jak to dalej ugryźć?

 

ŁADOWARKA BATERII na AKUMULATORKI AA AAA 9V R20 14 (numer oferty: 8157403222)

 

[edycja]

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Otwórz dyskusję sprzedającemu, gdy to nie pomoże złóż wniosek do POK 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Ananas18 Zgłoś problem do Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... Sprzedawca otrzyma odpowiedni komunikat i zapewne szybko załatwi sprawę zgodnie z zasadami.

Jeśli nie minęło 6 miesięcy od zakupu, otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa to podziała jeszcze lepiej.

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@xyz96 prawdopodobnie po skorzystaniu z tego formularzu  allegro otworzy dyskusje w imieniu kupującego 

oznacz moderatorów
Ananas18
#8 Zapaleniec#

Niestety minęło 6 miesięcy. Kupiłem w maju, we wrześniu się uszkodziło i skontaktowałem się ze sprzedającym, dopiero miesiąc później odesłałem i napisałem o tym.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Ananas18 Pisz do Allegro przez wskazany formularz kontaktowy.

oznacz moderatorów
Ananas18
#8 Zapaleniec#

OK, dziękuję za info, napisałem 🙂

oznacz moderatorów
Ananas18
#8 Zapaleniec#

Po kontakcie z allegro sprawa została rozwiązana pozytywnie, po 2 dniach dostałem sprawną ładowarkę.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Super, że się udało 🙂

oznacz moderatorów