anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skąd wszędzie taki opór do wysyłania paczek w piątki?

piimaa
#13 Ambasador#

Jeszcze mi się nie trafiło, aby ktoś kto dostał przelew w piątek, te paczkę w piątek wysłał i to bez względu na godzinę o której przelew dostał. PayU nie kłamie, jeśli kasa jest to znaczy że jest.

To może, ogłośmy że od teraz weekend ma trzy pełne dni, dodajmy logo do dnia z tabliczką "pi...dolę, nie robię!" i będzie cacy, co?

Czy u wszystkich i już wszędzie piątek oznacza fajrant? 

Wielu tubylców w forum piszczy że tu drogo, tam drogo, prowizje, koszty i inne zatem ja od dziś będę burczeć aby za piątki każdemu pracownikowi u...bać dniówkę, uczciwie, prawda?

Dlaczego Wy aż tak boicie się tych kurierów, poczty i paczkomatów akurat tego dnia... 

oznacz moderatorów
60 ODPOWIEDZI 60

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

No to chyba masz pecha albo kupujesz u sprzedawców, co mają realizację 2-3 dni, bo u mnie często zamawiają w piątki i wszyscy dostają potwierdzenia, że paczki powychodziły.

A no tak, sprzedający na allegro to nieroby, tylko narzekają, sami oszuści i złodzieje, trzymają Twoje pieniądze do poniedziałku 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@piimaa Bo piątek, to zły początek. Ja też nie wysyłam, bo delikatny towar leży przygnieciony na sortowni, a sortowniacy po tym łażą.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@WREDZIA-W1 a to łobuzy ci sortowniacy! Co to oni wolnego nie mają , 3 co?. No tak- jak się w tygodniu nic nie robi, to potem czea w weekendy odrabiać.To ja też nie bede wysyłał w piątki, poniedziałków nie lubię- wiem, wtorki są chyba ok, tak po 20-tej.🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@piimaa  Wiesz że coś w tym jest, także to zauważyłem. Nie robię z tego problemu, nigdy żadnemu sprzedawcy z powodu opóźnienia,(nawet o kilka dni), nie wystawiłem "negatywa".

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@WREDZIA-W1

Zupełnie jak allegrowi moderatorzy - idzie sobie taki i jak mu się jakiś wątek nie spodoba, to go z buta - i wątku nie ma.

PS. Ktoś kiedyś wspomniał magiczną formułkę z dawnego Allegro, która tu pasuje idealnie:

TEN NA ŻiP

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 🙂 🙂 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Godz.13 wpłata przekazana

Godz.14 mail: przygotowujemy paczkę...

.......

I na tym koniec, sajonara do poniedziałku, jedna przesyłka z Torunia, druga Wrocław. Nie ma paczkomatów po drodze? Poczty strajkują?

A w poniedziałek będzie:

Godz.13 - odebrano przez kuriera

Godz.19 - kurier zdał w UP

Wtorek - 5 rano - huraaaa, Twoja paczka jest w drodze migiem, nie ogląda sie za siebie... 

Dojedzie do Warszawy w nocy więc do Rembertowa doniosą w środę.... 

Gdyby ktoś raczył ruszyć d...  w piątek z paczką, w poniedziałek o 8 byłaby w paczkomacie.

To się nazywa natychmiastowa wysyłka, krany mam zdemontowane w kuchni i łazience, myślę na weekend mnie nie ma, w poniedziałek pozakładam i będzie git a tu zonk, bez wody do środy 🙂 no bo wysyłka natychmiast u wszystkich znaczy JAK MI SI ZACHCE. Za coś takiego powiny sypać się tylko i wyłącznie negatywy, nie wyrabiasz się z paczkami to Ukraińców zatrudnij, niech pakują i po pocztach latają i uczciwie dopisz w aukcji: realizacja od czasu otrzymania wpłaty 3-4dni a nie NATYCHMIAST

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@piimaa 1. A nie lepiej było wcześniej te krany kupić, a nie czekać na ostatnią chwilę? Sprzedawca może dostać zawału, może nawet umrzeć.

2. Skoro swój post zaznaczyłaś jako rozwiązanie problemu, to po co tu przyszłaś, skoro se sama rozwiązałaś?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Bo Wasze chore wymówki na lenistwo i ciągłe usprawiedliwianie nieróbstwa zawałami czy brakiem pogody nie moga być rozwiązaniem...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@piimaa czy ty myślisz, że sprzedawca z każdą paczką gna do paczkomatu??? Do mnie kurier przyjeżdża raz dziennie i zabiera przesyłki. A później, żeby nie wiem co, nic nie wyjdzie😁 W piątki kurierzy przyjeżdżają wyjątkowo wcześnie, pewnie też chcą wcześniej pracę skończyć. Niestety, takie podłe to życie, szanowna pani zamówiła, wyłożyła kasę, a sprzedawca nie wynajął gońca, żeby jeszcze tego samego dnia dostarczyć😁 Podłość!!!

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte A co ją to obchodzi? W zębach masz wielmożnej paniusi zanieść.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@piimaa Taaa, a Ty najlepiej wiesz, że to nieróbstwo. Jak kupisz u mnie w piątek, zapłacisz o 13.00 i wybierzesz kuriera, to choćbym bardzo chciała, nie wyślę w piątek, bo nie mam takiej możliwości!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Ty nie musisz, ponieważ deklarujesz wysyłkę kurierem w ciągu 24 godzin.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Nie muszę, ale wysyłam natychmiast jak tylko zapłacone o dobrej godzinie. Pewnych terminów nawet najlepszy sprzedawca nie przeskoczy. Natychmiast często nie może być natychmiast.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@piimaa żebyś czasem z jedynym kiblem w domu tak nie zrobił, jak z tymi kranami.

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

BRAWO! oby więcej takich "kupujących"....

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@piimaa

wiesz, tak mi przyszło do głowy, a może to swoje święte oburzenie powinnaś skierować do przewoźników?😁 Co to za problem dla nich pracować 24/7, no i oczywiście w święta, bo jak to tak, żeby przy wigilijnym stole nie dostać zamówionej rano przesyłki😁

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@piimaa To teraz podaj numer oferty, z której dokonałaś zakupu, to sprawdzimy sobie czy w ogóle powinnaś mieć pretensje do sprzedającego 🙂

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@piimaa kurier z inpostu przyjeżdża w piątek max o 13tej - więc raczej trudno wyrobić się z pakowaniem

ponadto u nas najwięcej nie odebranych przesyłek jest z tych wysłanych w piatek

bo czasami inpost jest taki szybki że dostarcza przesyłki w sobotę i ludzie mają problem z odbiorem bo wyjazd i itp

i jest tak jak pisze @konto zamknięte typowa podłość Szanowny Kupujący zapłacił za przesyłke smart zero złotych to ma wymagania

oznacz moderatorów