anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sortowanie po cenie razem z dostawą a smart

pppzzz
#9 Pomysłodawca#

Chcę kupić drobną rzecz kosztującą poniżej 40zł. Wybieram opcję sortowania od najtańszych z dostawą i pokazują się przedmioty najtańsze z opcją smart. Nic mi to nie daje, bo i tak nie mogę skorzystać ze smarta skoro wartość jest poniżej 40zł. Czy da się to zrobić tak żeby sortowanie nie uwzględniało smarta?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Ja nie widzę takiej możliwości, musisz chyba szukać miejsca, gdzie Smart na liście się kończy.

oznacz moderatorów

pppzzz
#9 Pomysłodawca#

ale nie chodzi o to żeby całkiem pomijać oferty ze smartem, bo teraz większość ma smarta. Chodzi tylko o to żeby przy sortowaniu po koszcie dostawy pomijać smarta w danej ofercie a brać następną pod względem kosztu opcję dostawy. Bo bez takiej funkcji cała opcja sortowanie po koszcie dostawy, przy zakupach poniżej 40zł jest o kant d....y

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pppzzz Nie, nie ma takiej opcji sortowania. Natomiast to, że w ofercie jest dostępna darmowa dostawa Smart! nie powoduje, że nie widzisz kosztu przedmiotu + przesyłki przy sortowaniu od najniższej ceny z dostawą. Jak na tym przykładzie:

nat_not_1-1615573915951.png

 

Oferty są posortowane od najniższej ceny z dostawą do najwyższej i widzisz te ceny. Doliczony koszt dostawy to najniższa cena przesyłki dostępna w ofercie.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pppzzz
#9 Pomysłodawca#

No faktycznie, nie zauważyłem tego bo miałem włączony kafelkowy wygląd listy a tam nie ma informacji o koszcie z wysyłką. Nawet nie wiem jak mi się to przełączyło na te kafelki, myślałem że po prostu zmieniliście wygląd listy i nie da się wrócić z powrotem do starego wyglądu. Dzięki za info 😉

oznacz moderatorów