anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprawdzenie status przesyłki bez posiadania konta allegro - brak kontaktu ze sprzedajacym

Client:100941598
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

 

jak w temacie, mam problem ze sprawdzeniem statusu przesyłki. Dostałem na maila powiadomienie że "Kupiłeś N przedmiotów od XYZ" ... przewidywany termin dostawy pon czw (dzisiaj jest pt 😉 ). Zero kontatktu ze sprzedającym, telefon głuchy, maile nie odpowiada. Szczęście w nieszczęsciu ze przesyłka za pobraniem 🙂 Pytanie jak sprawdzić po numerze które dostałem od allegro(numer przesyłki) w jakim statusie przesyłka się znajduje ? Zaznaczam że nie posiadałem konta allegro w momencie złożenia zamówienia (zamówienie bez konta allegro). Co można dalej z tym zrobić / sprawdzić ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Masz numer przesyłki? Jeśli tak, to wejdź na stronę przewoźnika, wpisz numer i sprawdź status. Nie musisz tego robić na stronie Allegro.

Jeżeli nie masz kontaktu ze sprzedawcą, możesz poprosić o pomoc Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

Client:100941598
#1 Nowicjusz#

Mam numer tylko zamówienia allegro, niestety nic nie wiem o żadnej przesyłce 😞 Dzięki za link

oznacz moderatorów