anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający nie chce wysłać przedmiotu wylicytowanego na allegro lokalnie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
StalkerShoty
#7 Wielbiciel#
  • Forumowicze! 

Wylicytowałem dziś Słuchawki za 1/10 ceny rynkowej, opłaciłem zamówienie. Po czym sprzedający informuje mnie że to jakieś nieporozumienie, cena jest śmieszna i nie wyśle przedmiotu.

Stąd moje pytanie;

Jakie mam szanse na wygranie tej batalii i otrzymanie przedmiotu?

 

Ewentualnie czy jest tu ktoś kto zetknął się z czymś podobnym? A jeśli tak to jak potoczyła się sprawa? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@StalkerShoty Została zawarta prawnie wiążąca umowa, więc sprzedający ma obowiązek wysłać słuchawki. Allegro to nie zabawa, więc niech Ci nie pisze o jakimś nieporozumieniu. Szanse na wygranie batalii masz spore, ale tylko na drodze sądowej, bo Allegro Ci nie pomoże. Zmusi jedynie sprzedającego do zwrotu wpłaty. Spróbuj na początek otworzyć spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli to była licytacja to sprzedawca nie może mówić o pomyłce w cenie przy wystawianiu. Masz prawo domagać się wygranej licytacji a sprzedawca wystawiając w licytacji musi liczyć się z tym że cena końcowa może być poniżej jego oczekiwań.

oznacz moderatorów
Ametystcat
#7 Wielbiciel#

Mam obecnie taką samą sytuację. Pani nie chce wysłać mi przedmiotu, który wylicytowałam. Ja nawet chętnie bym dopłaciła jeżeli to kwestia zbyt niskiej ceny ale ona twierdzi, że nie chce w ogóle sprzedawać. Jak skończyła się Twoja sprawa?

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Ametystcat Jak sprzedająca zwróci Ci pieniądze to Allegro nie będzie interweniowało. Pozostaje Ci tylko sąd.

oznacz moderatorów