anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający poprosił mnie o usunięcie negatywnego komentarza, w zamian za jakiś gratis

MAMY ROZWIĄZANIE!
kiku23
#8 Zapaleniec#

Chciałbym mu odpisać na jakich zasadach ja to widzę. Tzn. zostałem dodany do czarnej listy, bo rzekomo kupuję i zwracam produkty, a prawda jest taka, że chcę po prostu zakupić towar zgodny z opisem i wszyscy będą HAPPY :D.

Pytanie z mojej strony, czy mogę w jakiś sposób odpisać Sprzedawcy na prośbę o usuniecie komentarza??

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29
aragil
#15 Entuzjasta#

kiku23 Jeszcze raz zapytam ,Innych  użytkownikom Nie Polecasz zakupy u tego sprzedawcy ale sam nadal chcesz to robić?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kiku23 skoro 

1 dostałeś towar niezgodny z opisem

2 sprzedawca Cię zablokował 

3 wystawiłeś negatywa, po co chcesz odpisywać, usuń lub nie to będzie dla niego wiadomość 🙂

Zapomnij i poszukaj innego sprzedawcy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@kostas11 a może jednak propozycja sprzedawcy była na tyle kusząca (gratis), że korci odpisać 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
kiku23
#8 Zapaleniec#

sama propozycja była lipna, chcę po prostu normalnie kupić produkt, jednak przed samym kupnem chcę dokładnie określić co i jak bo sprzedawca ma w ofercie np. rolety plsowane szare, w w rzeczywistości przychodzą raz szare raz popielate a innym razem grafitowe

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mikeza widzę że leprze gratisy niż straszeniem sądem 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

kostas11 Zależy jaki konsument trafi- 70/30 😑

oznacz moderatorów
kiku23
#8 Zapaleniec#

napisałem z paru poziomów, zobaczymy czy wg coś sprzedawca odpisze. Dzięki za takie szybkie odpowiedzi i za pomoc. jestem w szoku że takie zaangażowanie jest :D:D

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kiku23 Obije jesteście 'dziwni". On nie wysyła towaru zgodnego z zamówieniem, ty nie jesteś zadowolona z zakupu, On nie chce żebyś u niego kupował ale chce usunięcia komentarza, Ty chcesz usunąć komentarz za "bonus".

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@LEW433 jako jedyny tutaj zrozumiałeś sytuację

czysty obłęd

hipokryzja @kiku23 

Kupujący, który allegrowym komentarzem napisał NIE POLECAM by inni nie kupowali u tego Sprzedawcy (art 212kk się kłania) chce ponownie kupowac u tego Sprzedawcy

i się skarży że nie może

 

hipokryzja po drugiej stronie:

Sprzedawca wpisał go na czarną listę by wyeliminować ponowne zakupy Kupującego, który naraża go na koszta i szkaluje w internecie

umożliwi mu sprzedaż jak usunie negatywy

a @Client:98572120 uwłacza i obraża Sprzedawców, do tego sugeruje działania niezgodne z prawem a allegro nie reaguje

@_HolaOla_ @msniezek - chceice moderować treści - macie powyżej możliwość sie wykazać

 

oznacz moderatorów
kiku23
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów