anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedajacy odmowil zakupu przez allegro

Mortless
#7 Wielbiciel#

Znalazłem produkt na allegro i zapytalem czy jest dostepny od reki. Odpowiedz była ze jest, wiec podjechałem do sprzedawcy. Zdecydowałem się i chciałem zakupić towar, jednak przez allegro gdyż odpowiadała mi forma płatności. Sprzedający powiedział ze jak kupie z opcja odbioru osobistego to bede musial poczekac do poniedzialku ( mamy piątek) a jak chce kupic teraz to poza allegro. Powiedzialem ze w takim razie sie nie dogadamy i odjechalem (goscia wogole to nie wzruszyło). Z racji ze nie mialem alternatywy ani czasu, wrócilem i kupilem produkt, płacąc kartą. Straszny mam niesmak i uważam że to nie na miejscu. Można to gdzieś zgłoscic donallegro?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Mortless
#7 Wielbiciel#

Tylko że tam trzeba podać numer oferty...a nie dokonałem zakupu wiec go nie mam. Gdzie szukać  tego numeru?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Mortless kupiłeś poza allegro to co chcesz zgłaszać i w jakim celu ?  było zakupić przez allegro z odbiorem osobistym, poczekać na maila od sprzedawcy że towar gotowy do odbioru w poniedziałek i odebrać, miał byś zakup przez allegro i mógł byś się skarżyć 🙂

Albo kupujesz na allegro albo wpadasz do sklepu i kupujesz tam, proste 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Mortless Nie dziw się otrzymanym odpowiedziom, to dział dla kupujących, ale 99% osób udzielających tu porad to inni sprzedawcy z Allegro. Twój sprzedawca miał towar od ręki, poza Allegro, bez konieczności opłaty prowizji, ale przez Allegro, gdy musi prowizję zapłacić już kazał Ci czekać do poniedziałku. Jeśli chcesz zgłosić takie działania, w podanym formularzu wpisz numer tej oferty, w której chciałeś dokonać zakupu. Znajdziesz go na samym dole opisu aukcji po lewej stronie, tuż pod zakładką "O sprzedającym".

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Mortless 

Nie dziw się otrzymanym odpowiedziom, to dział dla kupujących, ale 99% osób udzielających tu porad to inni sprzedawcy z Allegro. 

@xyz96 też twierdzi że sprzedawała lub sprzedaje na Allegro, więc jest pełna setka sprzedających😂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Jeżeli ma 100% należy to rozrobić do tak min 40%, wtedy nie jest konieczna "popitka". Chyba chodzi o setkę 40%.😁 Przecież królowa także jest(była) handlarzem stalą, ciekawe czy legalnie (jak tu pisze we wielu wątkach)miała zarejestrowaną działalność?🤔

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

lew433 No i fajny używany rower za ponad sto tysięcy😁

Czysty pij!🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@DECO-MASTER Musisz mnie nauczyć.🥂

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

lew433 Marny ze mnie instruktor. Musiałbym sam umieć 😂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pulkownik66 @LEW433 @DECO-MASTER @xyz96 Bardzo proszę Panów o spokój i jeśli nie macie nic więcej do dodania w temacie wątku, kończymy tę debatę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Lepiej być królową niż alkoholikiem. Czasem po niektórych postach wyraźnie to widać.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

xyz96

"...w której chciałeś dokonać zakupu"

Czujesz, że się zapędziłeś?

Zachodzisz do sklepu stacjonatnego, który przy okazji sprzedaje przez Allegro i żądasz wydania towaru, za który jeszcze nie zapłaciłeś. Powodzenia.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@DECO-MASTER  Ani trochę. To ty się zapędzasz stosując jakieś durne porównania, pisząc o Biedronce i bananach, jak tu; https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/sprzedaj%C4%85cy-nie-odpowiada-na-moje-wi...

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Widocznie sprzedawca nie ma towaru na miejscu tylko gdzieś w oddalonym magazynie i potrzebuje czasu by go dostarczyć do wysyłki. Pewnie jakbyś dogadał się na konkretny termin to towar by był przygotowany.

oznacz moderatorów

Mortless
#7 Wielbiciel#

Ma na miejscu, kupiłem przecież. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Tak to mógł być ten sam sprzedający ale prawdopodobnie sprzedał ze stanu innej firmy, innego konta.

A tak naprawdę to w czym jest problem?  Czy ty przypadkiem nie kombinowałeś kupić w sklepie, a jednocześnie chciałeś mieć wszystkie korzyści z zakupu internetowego? Bardzo pomysłowe....👇

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oby było wszystko w porządku z towarem, skoro sprzedawca jest jaki jest, rożnie z tym bywa.😁

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Mortless  Namieszałeś i teraz masz niesmak.  Sprzedaż firmowa to nie handel bazarowy, powinieneś o tym wiedzieć.

Jeżeli kupujesz przez Allegro musisz zapłacić przez Allegro, nie  wszyscy sprzedawcy mają kasy fiskalne i mogą przyjmować gotówkę.  Odpowiedź sprzedawcy była jak najbardziej prawidłowa, odbiór możliwy po wykonaniu płatności, banki są już nieczynne, możliwy odbiór w poniedziałek.  Ja się z taką opcją spotkałem wielokrotnie, oczywiście zdarzają się czasem  wyjątki..

Nie bardzo wiem jak sprzedawca chciał ci pomóc  sprzedając  dzisiaj "po boku"   ale  skoro za to chcesz go podkablować  to  gratuluję  dobrego samopoczucia.  Trzymaj tak dalej, może  w skarbówce cię  kiedyś  zatrudnią.

oznacz moderatorów

Mortless
#7 Wielbiciel#

Sprzedał mi w tym samym dniu!!

oznacz moderatorów