anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedajacy odmowil zakupu przez allegro

Mortless
#7 Wielbiciel#

Znalazłem produkt na allegro i zapytalem czy jest dostepny od reki. Odpowiedz była ze jest, wiec podjechałem do sprzedawcy. Zdecydowałem się i chciałem zakupić towar, jednak przez allegro gdyż odpowiadała mi forma płatności. Sprzedający powiedział ze jak kupie z opcja odbioru osobistego to bede musial poczekac do poniedzialku ( mamy piątek) a jak chce kupic teraz to poza allegro. Powiedzialem ze w takim razie sie nie dogadamy i odjechalem (goscia wogole to nie wzruszyło). Z racji ze nie mialem alternatywy ani czasu, wrócilem i kupilem produkt, płacąc kartą. Straszny mam niesmak i uważam że to nie na miejscu. Można to gdzieś zgłoscic donallegro?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

br. " ...jednak przez allegro gdyż odpowiadała mi forma płatności"

Bardzo ciekawe.

Mortless

A zakup prze Allegro dokonałeś przed pojawieniem się w sklepie, czy tylko wyraziłeś takie życzenie?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

A w opcji odbiór osobisty co było napisane (czas odbioru, wcześniejszy kontakt telefoniczny)?

Kiedy kupiłeś ten przedmiot?

oznacz moderatorów

Client:39437616
#9 Pomysłodawca#

Nic złego u sprzedawcy nie widzę. Chciałeś kupić przez Allegro okej ale płatność miałby zaksięgowaną w poniedziałek i wtedy ,mógłby ci wydać towar, proste....

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

A to niedobry i uparty sprzedający. No jak tak można? Przyjeżdża klient i nie ma czerwonego dywanu, tacy z chlebem i solą i nawet zwykłej kawki, tylko bezczelnie gość niewzruszony jest. A przecież to klient przyjechał i ma być tak jak on chce, bo inaczej może się poskarżyć ,,donallegro"

Ten Don allegro to zapewne jakaś szycha.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Gdzie by tu takiego sprzedafce zgłosić, no no no.

Niektórym się systemy pomieszały, czy nie jesteś czasem z bloku wschodniego?

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Jak dla mnie ten sprzedawca to jakis burak i dziwie sie, ze go bronicie. Wiadomo, ze kazdy woli sprzedac poza allegro, bez prowizji, ale klient znalazl towar na allegro, wiec jesli z jakiegos powodu chce dokonac zakupu przez serwis to ma do tego prawo. To nie jest sytuacja, ze wszedl do sklepu z ulicy. Zakup byl dzieki allegro.

oznacz moderatorów