anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super Sprzedawca który blokuje możliwość zakupu każdemu kto da jeden negatyw!

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Super Sprzedawca który blokuje możliwość zakupu każdemu kto da jeden negatyw! (potwierdzone przez wielu znajomych kolekcjonerów których spotkała podobna przykrość)
Dostałem blokadę konta tylko dlatego że ośmieliłem się dać zasłużony negatyw Super Sprzedawcy!
Co gorsza Allegro z Super Sprzedawcą są w niezłej sitwie, pracownik allegro na prośbę Super Sprzedawcy usunął negatywne komentarze zasłaniając się regulaminem w którym nie znalazłem nic co upoważniało by usunięcie takiego negatywu. Duży może dużo a klient (maluczki) traktowany jest jak zło konieczne.

oznacz moderatorów
75 ODPOWIEDZI 75

xyz96
#21 Demiurg#

@robakkrzysztof Napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0... i zapytaj z jakiego konkretnie powodu usunięto Twój komentarz. Pamiętaj też, że po usunięciu negatywa możesz go wystawić ponownie, ale treść musi być zgodna z prawdą.

Na blokadę zakupów jest prosta rada - załóż sobie nowe konto na Allegro, wtedy bez problemu u niego kupisz, jeśli nadal chcesz kupować. 

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Mam Allegro Pay i smart więc nie widzę sensu zakładania nowego konta allegro.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@robakkrzysztof 
Dostałem blokadę konta ...

Allegro zablokowało Ci konto czy SS tylko dodał Cię do swojej listy nieaktywnych Kupujących ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Tylko super sprzedawca ale na wszystkich swoich kontach. Mam Allegro Pay i smart więc nie widzę sensu zakładania nowego konta allegro.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@robakkrzysztof 
Tylko super sprzedawca ale na wszystkich swoich kontach.

Jeżeli tylko Sprzedawca - to w mojej opinii: żaden problem.
Jeżeli Sprzedawca nie był godny Twojego polecenia to dzięki dostaniu się na listę nieaktywnych Kupujących u niego jesteś zabezpieczony przed przypadkowym popełnieniem kolejny raz tego samego błędu.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Problem w tym że SS to zło konieczne i jest monopolistą, gdybym miał wybór kupił bym gdziekolwiek indziej. Wykorzystując pozycję monopolisty traktuje klienta jak śmiecia.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

@robakkrzysztof Nie Polecasz sprzedawcę innym kupującym a sam nadal chcesz robić u niego zakupy?

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

A co w tym dziwnego? Negatyw miał być ostrzeżeniem przed praktykami monopolisty, nie ma znaczenia czy kupię bezpośrednio w oryginalnym sklepie czy na allegro towar dostaję taki sam, to dość skomplikowane nie da się prosto wytłumaczyć, problem w tym że to sztuczne tworzenie super sprzedawcy który nie zasługuje na takie miano!

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

@robakkrzysztof Wystawiając ocenę Nie Polecam i mimo tego wyrażając chęć robienie zakupów u tego sprzedawcy celowo wprowadzasz innych kupujących w błąd ,w mojej ocenie jest to zwyczajne manipulatorstwo z twojej strony. 

Czarna Lista jest właściwe miejsce dla ciebie.

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Raczej ostrzeżenie że taki niepełnowartościowy towar można otrzymać. Kocham ten sklep i ma masę tytułów które na 100% kupię ale mimo informacji żeby takiego towaru nie wysyłali sklep zachowuje się arogancko i wysyła uparcie tłumacząc że taki niepełnowartościowy towar dostają od dystrybutora. Wystarczyło by napisać w ofercie lub rozgraniczyć na towar różnych kategorii. Ale po co lepiej to olać najwyżej niezadowolony klient trafi do kosza!

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Dzięki temu, że sprzedawca eliminuje takich kupujących może być Super Sprzedawcą. 

".....że ośmieliłem się dać zasłużony negatyw Super Sprzedawcy!"

Na Allegro nie można przedstawiać obiektywnych ocen, gdyż zgodnie z regulaminem portalu, kupujący wystawia subiektywną ocenę transakcji,  sprzedawca natomiast nie musi się zgadzać z odczuciami klienta, gdyż nie są one obiektywne. 

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Czyli sitwa Allegro ma zysk sklep (SS) ma zysk a klient to efekt uboczny?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Klient ma możliwość wyboru innego sprzedawcę, sklepu, a jeśli nie ma innego sprzedawcy to należy docenić tego, któremu się jeszcze chce sprzedawać to czego inni sprzedawać nie chcą. 

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Nie ma wyboru bo SS ma monopol na towar, jest jedynym sprzedającym ten towar na świecie!

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Inni sprzedawcy nie mogą sprzedawać czegoś czego już nie ma, "Białe Kruki" słyszałeś o czymś takim?

 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

ja tak bardzo Ci zależy, to poproś znajomego, rodzinę, sąsiada, kogokolwiek o zakup w Twoim imieniu i po problemie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Problem nie jest brak możliwości robienia zakupu, bo zawszę mogę zrobić zakup po za allegro bezpośrednio w sklepie oryginalnym, problem jest że zostałem potraktowany jak śmieć a że mam za plecami setki osób (grupy FB) z podobnym problemem nie chcę zostawić tego bez echa!

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

jak masz za dużo czasu to baw się w nagłaśnianie takich spraw, ale allegro ma to w nosie. Zresztą jak wiele innych rzeczy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Więcej wiary! nie mogą olać rzecznika praw konsumenta, nie mam zamiaru się poddać tym bardziej że mam duży portal konkretnie w temacie. 

oznacz moderatorów