anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

system komentarzy dla debili

FITIPALDI8
#9 Pomysłodawca#

Właśnie wysłałem do allegro zapytanie bo mam już dość nachalnego domagania się wystawienia komentarza i  często od transakcji które się nie odbyły bo nie zostały opłacone (z powodu rezygnacji z zakupu). Oto wysłana treść ==== Mamy z braćmi kilka kont na allegro. Proszę nam wyjaśnić dlaczego ciągle, nachalnie domagacie się wystawiania komentarzy często za zakupy z których zrezygnowaliśmy i potwierdziliśmy ten fakt po pytaniach z allegro. == Allegro mając całkowitą świadomość o fakcie, że transakcja nie miała miejsca domaga się wystawienia komentarza. Doprowadzicie do tego, że komentarze do transakcji, które nie miały miejsca będą przez nas wystawiane jako negatywy bo mamy dość tej nachalności o wystawianie komentarzy. Wg. nas system komentarzy został przez allegro całkowicie zdemolowany po wprowadzonych zmianach dlatego nie wystawiamy od tego czasu żadnych opinii lub mając trzy miesiące czasu = trzymamy sprzedających w niepewności do momentu ewentualnych nieporozumień przy kolejnych zakupach aby ich odpowiednio podliczyć. Proszę wyjaśnić jak można łamiąc własny regulamin domagać się komentarzy od nieodbytych transakcji ???????????

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Przecież możesz wyłączyć te powiadomienia 🙂

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia

Rozwiń - Dla kupującego.

oznacz moderatorów

FITIPALDI8
#9 Pomysłodawca#

Wiem. Ale nie na tym polega obserwacja debilnych zmian na allegro i ewidentne łamanie regulaminu allegro i przez allegro ustanowionego aby schować głowę w piasek.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Jeśli chcesz z nich zrezygnować, odznacz odpowiednie zgody na liście w zakładce Powiadomienia. 😉

Wyłączenie powiadomień może potrwać do 7 dni.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

FITIPALDI8
#9 Pomysłodawca#

 To nie jest rozwiązanie = czyt. wyżej odpowiedż

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ale masz rację, nachalnie przypominają o tych komentarzach w ciągu 3 miesięcy i aż chce się wtedy walnąć nega 🙂 Szkoda, że zabrali możliwość komentowania przynajmniej w ciągu 2 lat, aby ocenić podejście sprzedawcy do reklamacji, albo trwałość produktu 🙂 Ciekawe, dlaczego to zabrali, skoro było?? Kombinatorzy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Bo ich zdaniem mamy się turlać z radości, że w ogóle dostaliśmy paczkę i od razu wystawić pozytyw 🙂 No w sumie to chyba na Allegro już z tego należy się Cieszyć, zwłaszcza gdy wziąć pod uwagę to, co się dzieje na Allegro Lokalnie 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@FITIPALDI8, Doprowadzicie do tego, że komentarze do transakcji, które nie miały miejsca będą przez nas wystawiane jako negatywy bo mamy dość tej nachalności o wystawianie komentarzy.

Komentarz negatywny jest karą dla sprzedającego, a allegro ma to gdzieś, co napiszesz,
jeśli chcesz ukarać allegro, to coś wymyśl, bo negatywami zaszkodzisz sobie i sprzedającemu.
Dając 1* kierowcy Ubrów nie ukarzesz w ten sposób firmy, a oni kierowcę mogą zablokować,
na czym stracisz ty, tak samo na allegro negatyw bez powodu wrzuci cię na Czarną Listę 🙂

@xyz96, a to źle? gdyby nie łaska sprzedawcy monet z wizerunkiem PREZESA,
to byś nigdzie takich nie dostał 😄 więc kupujący powinni być wdzięczni i dawać 👍🏼

oznacz moderatorów

FITIPALDI8
#9 Pomysłodawca#

Mam już dość po odpowiedzi z allegro = idę się upić === Właśnie otrzymałem odpowiedż na wymuszanie komentarzy przez allegro od transakcji które nie miały miejsca = ALLEGRO ŁAMIE REGULAMIN ALLEGRO Z AUTOMATU. Oto treść odpowiedzi z allegro === Wiadomości z prośbą o wystawienie komentarza wysyłane są automatycznie do każdej nieocenionej transakcji, w tym tych nieopłaconych.

Jeśli do transakcji nie doszło, po prostu proszę zignorować powiadomienie i oceniać tylko te, które doszły do skutku.

oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

Proste ja kilkumetrowy drut w kieszeni, jak mozna oceniać coś czego nie było.

 

oznacz moderatorów