anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szukam osoby, która wygrała licytację przedmiotu, na którym mi zależy, jak to zrobić?

Gad558
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, nie wiem czy to miejsce na takie pytania ale w regulaminie nic takiego nie ma, jeśli nie można to proszę usunąć. Mianowicie szukam osoby która wygrała tą licytację z maja (w powiązanych produktach, na wiadomości prywatnej pokaże o co chodzi w przypadku pytań) i chciałbym się zapytać czy można to odkupić za dobrą cenę i ogólnie złoże swoje propozycje. Bardzo mi zależy na zakupie tego przedmiotu więc mam nadzieję że jakoś znajdę tutaj tą osobę. Proszę sie ze mną skontaktować w wiadomości prywatnej.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Gad558
#7 Wielbiciel#

Chodzi o witraż bransberg z licytacji z maja tego roku, znalazłem w archiwum allegro

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Gad558 

W sumie to cholera wie jak do tego podejść. No ale dobra.

Widzisz na ofercie kto sprzedawał. Skontaktuj się z nim przez CW.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/centrum-wiadomosci-allegro-LvY8REV7o...

 

Napisz o co chodzi. Może ten użytkownik będzie chciał zapytać kupcę czy w ogóle podejmie negocjacje

oznacz moderatorów

Gad558
#7 Wielbiciel#

Skontaktowałem się ze sprzedawcą ale odpisał mi że nie pośredniczy w takich transakcjach, więc właśnie mam taki problem dlatego moją ostatnią że tak napisze deską ratunku będzie forum bo jest mała szansa że ta osoba właśnie to zobaczy 

oznacz moderatorów