anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ten sam produkt na aukcji Allegro i Allegro Lokalnie

Sadam_H
#1 Nowicjusz#

Kupiłem produkt na Allegro Lokalnie ale widzę, że dokładnie ten sam przedmiot jest też wystawiony - i ta aukcja jest cały czas aktywna - na zwykłym allegro.

Co się stanie gdy ktoś dokona zakupu na tej drugiej, aktywnej aukcji ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Sprzedawca z Lokalnie ma obowiązek wysłać Ci zakupiony towar.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Sadam_H   Co to znaczy "kupiłem" ??

Na  Allegro lokalne kupisz  dopiero wtedy gdy zapłacisz  i  sprzedający to potwierdzi.  Zwykłe kliknięcie  "Kup teraz"  to dopiero "oferta"  czyli zamiar  zakupu.  Czyli zupełnie inaczej niż na  tradycyjnym Allegro

Przynajmniej tak  przewiduje regulamin.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Sadam_H Masz 5 dni na zapłatę, później już ona może być ponownie sprzedana.Zdecyduj bo blokujesz sprzedawcę.

oznacz moderatorów

Sadam_H
#1 Nowicjusz#

Kupiłem , Zapłaciłem przez szybki przelew i wybrałem sposób dostawy.

Pieniędzy już nie mam na koncie, a płatność ma status "Zakończona" więc moim zdaniem proces zakupu jest kompletny 😉

Natomiast faktycznie, nie mam żadnej odpowiedzi czy potwierdzenia od Sprzedawcy.

Dlatego zastanawia mnie co się stanie, jeśli inna osoba, na tej drugiej aukcji zrobi dokładnie to samo...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nikt nie wie, co się stanie. Teraz sprzedawca ma obowiązek wysłać Ci towar.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Sadam_H   Tak, jeśli  już zapłaciłeś  to  powinien wysłać.  Ale  na lokalnie  to żadnych konsekwencji  nie ma jesli  sprzedawca nie  wyśle  a  zwróci pieniądze.  Nawet komentarza nie napiszesz,  co najwyżej możesz  do sądu  jeżeli  jest  w tym jakiś sens.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Sadam_H Nie wiemy o jaki przedmiot chodzi, a może ma tego więcej i wystawił tu i tu. Próbowałeś kontaktu z nim, czy sam czekasz na jakiś odzew z jego strony.

Podał byś chociaż nr oferty?

oznacz moderatorów