anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tysiące ofert jednego sprzedającego

KrzysioJaw
#8 Zapaleniec#

Witam. Od dłuższego czasu zaczyna mnie drażnić na allegro wystawianie jednej rzeczy i powielone tysiąc razy przez sprzedającego. 

Przykładowo. Szukam teraz felg na lato. Wklepuje parametry felg i wychodzi mi 100 stron z czego 50 jest od jednego gościa bo w tytule jest powiedzmy felgi 19" fiat , felgi 19" czerwony fiat , felgi 19" zielony fiat , felgi 19" fiat z dziurą w nadkolu itd itd 

w ten sposób siedzę i wertuje te tysiące ofert bo być może gdzieś pomiedzy nimi bedą felgi które mnie zainteresują. 

Myśle że jako inna osoba prywatna ze swoją ofertą też zostaje zdeptana  i zasypana stosem durnych ofert... 

Z czego to wynika ? 
czy teraz firma może wykupić sobie pakiet nieskończoną ilość ofert ? 

bo nie wierze że ktoś kto płaciłby choć złotówkę za wystawienie oferty wystawiłby 50tys ofert tej samej felgi ... 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@KrzysioJaw Linki do całych list takich zwielokrotnionych ofert możesz zgłaszać tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e... Zostaną podjęte działania i otrzymasz powiadomienie od Allegro na temat tych działań. Nie oznacza to, że będą one skutecznie. Zgłoszenia trzeba ponawiać, czasem kilkanaście razy.

oznacz moderatorów