anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Utraciłam dane do zakupów, co mogę zrobić?

Client:99578087
#7 Wielbiciel#

Pomocy. Wygasła sesja na allegro i utraciłam dane do moich zakupów. Nie mam też Smart a wykupiłam na

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Paint_Box
#12 Orędownik#

Musisz oprócz tytułu zamieszczać poniżej treść wiadomości, opisując dokładnie problem, krok po kroku.  Teraz nie wiadomo, o co Ci chodzi.

oznacz moderatorów

Client:99578087
#7 Wielbiciel#

Brak historii zakupu

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

@Client:99578087 Nie masz przedmiotów w zakładce Kupione?

Poproś o ich przywrócenie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e9a08961-adcb-41a5-8cd9-142dd478e1fc

To nie wynik wygaśnięcia sesji, tylko ukrycie zakupów przez Ciebie. Jeśli nie masz Smart, to też opisz dokładnie problem. Teraz piszesz po pół zdania i nie wiadomo dokładnie, o co Ci chodzi.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:99578087 na koncie z którego piszesz rzeczywiście nie ma wykupionej usługi Smart!, nie ma też żadnych kupionych przedmiotów (ani na Allegro ani na Allegro Lokalnie). Czy to możliwe, że aktywacji Smart! i zakupów dokonałaś na innym koncie? Jeżeli nie sfinalizowałaś zakupów to pomimo wygaśnięcia sesji powinny być w Twoim koszyku. Chętnie Ci pomogę, ale potrzebuję więcej informacji czy możesz dokładniej opisać co się stało, w którym momencie dokonywania zakupu sesja wygasła, czy dodawałaś je do koszyka czy było to "kup teraz"?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów