anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwagi dotyczące bota Alliny

MAMY ROZWIĄZANIE!
C23B32
#10 Popularyzator#

 

@ @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  nic nie nie zmienia - na sztywno wiecie jak zwykle najlepiej,notyfikacji z tym pseudo botem bylo sporo zmojej strony ..zrobcie cos bo sie osmieszacie( choc nie wiem czym mozna bardziej) 

sprawa z dzis : 

chcialam otworzyc dyskusje bo nawet nie rozpoczete przygotowania do wysylki,a mialam otrzymac przeslke dzis/jutro.. po kliknieciu w dyskusje  otrzymalam info, ze do jutra nie mozna i mam wyslac normalna wiadomosc do sprzedawcy co uczynilam napisalam i wysylam a tu zakichana Allina jak zwykle sie wtraca i pisze to:

Psst! Tu Allina, czatbot Allegro. Zanim wyślesz wiadomość do sprzedającego, mam małą podpowiedź.

Chodzi o zamówienie: ...............Przykro mi, że przesyłka nie dojechała na czas 😞

Najlepiej, jeśli rozpoczniesz Dyskusję ze sprzedającym – kliknij tutaj . Dyskusja to miejsce, w którym możemy włączyć się do rozmowy i pomóc Ci rozwiązać problem.

I odsyla mnie do dyskusji - ktora to dyskusja przekierowala mnie do wiadomosci czyli petla. 

Jest tak prakytcznie z kazda wyslana wiadomoscia- bot o IQ10 (czyli "programista" po przedszkolu) wie najlepiej jak mam pisac do sprzedawcy, nie ropoznaje nawet podstawowych podziekowan (sic!)  - jesli chcecie sie rozplywac w samowielbieniu ze tez macie bota (tak tak to jest super trendy lol) dajcie chcoiaz opcje wylczenia tej zenady.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
C23B32
#10 Popularyzator#

I kolejne sprzed chwili (serio - delikatnie mowiac lecicie sobie z nami klientami ) towar jeszcze nie zamowiony sprzedajacy nie wie kiedy bedzie a bot radzi mi abym sprawdzila w terminie dostaw :

Tak wydaje mi się że jest to cały komplet, tak wynika ze zdjęcia u producenta
 
ok to poprosze o zalozenie aukcji
 
C23B32_4-1673360353373.png

 

ok, po dostawie podam link
 
ok- kiedy mozna sie spodziewac? orientacyjnie
 

 

Chatbot Allegro 

Psst! Tu Allina, czatbot Allegro. Zanim wyślesz wiadomość do sprzedającego, mam małą podpowiedź

Czas dostawy i wysyłki możesz łatwo sprawdzić w ofercie, w zakładce Dostawa 🙂

Czy nadal chcesz wysłać swoją wiadomość?
„ok- kiedy mozna sie spodziewac? orientacyjnie“

Tak, wyślij
 
Nie, dziękuję
 
Wiadomość „ok- kiedy mozna sie spodziewac? orientacyjnie“ wysłana. Poczekajmy na odpowiedź sprzedającego. Miłego dnia!
 
Milego?? zadawanie sie z skopanym prostackim algorytmem ma uczynic dzien milym??? przy kazdej odpowiedzi , zapytaniu, etc. ???

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @C23B32! Przepraszam, że czekałeś na odpowiedź!
Dziękuję za Twoje uwagi. Są cenne dla zespołu, który pracuje przy tworzeniu wiadomości naszych botów. Cały czas usprawniają komunikację z Alliną, więc wskazany przez Ciebie problem trafił w odpowiednie ręce.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

😍

oznacz moderatorów
C23B32
#10 Popularyzator#

rly??? urosłem 😄 dziękuje 🙂 ważne, pojawił się wyłącznik w settings tego zaawansowanego AI czy jak kto woli SI taaaaa 😄

oznacz moderatorów
wkexe
#1 Nowicjusz#

Również uważam że ta cała Alina to straszny syf, kupiłem dzisiaj produkty i napisałem od razu do sprzedającego by je wysyłał w czwartek lub poniedziałek, bo jak wyśle dzisiaj to jutro (w czwartek) mnie nie ma. Kliknąłem wyślij i zamknąłem stronę i co? Głupa Alina wstrzymała wysyłanie wiadomości bo i zaczęła wypisywać, że paczka będzie do 27.07... No fajnie, nie o to pytałem. Całe szczęście, ze sprzedający dzisiaj nie wysłał paczki. Jeśli moderatorzy to czytają - to wstyd by mi było takie guano wypuszczać do ludzi - miałem z nią styczność pierwszy raz i od razu zacząłem szukać jak to wyłączyć - kompletnie nie trafia z odpowiedziami, nie rozumie kontekstu rozmowy i odpowiedzi. To się w ogóle nie nadaje do kontaktu z żywymi ludźmi. To nie jest nawet wersja alfa programu.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A prywatnie znam bardzo atrakcyjną Alinę.😁

oznacz moderatorów