anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiarygodność sprzedawców z CHin

kirchenos
#1 Nowicjusz#

Chciałem dowiedzieć się jak zapatrujecie się na wiarygodność sprzedawców z chińskimi nazwami. Natrafiłem na oferty Samsunga S20 Ultra za 2500-3000 zł wystawione przez osoby o nickach typu "shang7773". Wysyłka z Francji w 15-25 dni. Rynkowa cena w Polsce tego telefonu to 4200-5000 zł. Na aukcji jest możliwość wzięcia telefonu na raty. Widzę też, że sprzedawca ma kilka pozytywnych ocen, a kilku klientów złożyło oferty zakupu.

Co sądzicie o tego typu aukcjach? Czy Program Ochrony Allegro obejmuje takie aukcje?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Rad-Stol
#12 Orędownik#

Allegro obejmuje wszystkie aukcje i za nie "odpowiada" pozniej sciga sprzedawce

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kirchenos  Poczytaj sobie wątki na ten temat na forum. A potem sam zdecyduj.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kirchenos  daj sobie spokój, szkoda czasu i nerwów.

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

90 dni od zakupu, później allegro nie odpowiada za transakcje, Decydujesz sam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kirchenos Wiarygodność jest taka, jak wszystko pójdzie dobrze to będziesz zadowolony, jak nie pójdzie to nerwy straty i pisanie, proszenie, bywa że kasę zwracają. Sam decyduj.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kirchenos  a jak przesyłka wpadnie w ręce służb celnych to doliczą Ci cło i vat. Jeśli produkt okaże się podróbką to masz mega problem.

 

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Kupiłem już 3 chińskie telefony (yotaphone, vivo, nubia). Nie dlatego, że były super tańsze, ale ich wtedy w Polsce nie było. Wszystkie z wysyłką z UE. Dostawa max, 2 tygodnie, a ostatni 5 dni. Telefon Putina rozbiłem, reszta działa już 3 lata.

Ale były to zakupy ze znanych i wiarygodnych chińskich sklepów. Nawet u chińczyków 50% taniej się raczej nie zdarza. Tym bardziej, że to Samsung. 

oznacz moderatorów