anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Widzę opcję zakupu na raty, chcę z niej skorzystać, ale po zalogowaniu ta opcja znika, dlaczego?

kaja-outlet
#1 Nowicjusz#

Widzę ofertę kup na raty przy interesującym mnie produkcie, dodaję do kiszyka nadal ją widzę chcę za kupić na raty prosi o zalogowanie opcja znika... dlaczego tak? Robię coś źlę czy po prostu informację o dostępności sorzedaży na raty wprowadzają w błąd?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam


Karolina

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Bad Moon
#7 Wielbiciel#

Niestety mam tak samo. Wygląda jakby zrezygnowali chwilowo ze sprzedaży ratalnej, ale dla ściemy zostawili tę opcję widoczną dla niezalogowanych.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bad Moon nie zrezygnowaliśmy ze sprzedaży ratalnej. Podaj proszę numer oferty, będę mogła to zweryfikować. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Bad Moon
#7 Wielbiciel#

Faktycznie w niektórych ofertach raty 20x0 nadal są dostępne po zalogowaniu. Problem jednak polega na tym, że dla wielu ofert są one widoczne bez logowania się, a po zalogowaniu znikają. Przykładowo oferta nr 11759438542.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kaja-outlet @Bad Moon a może to jest powodem 🙂

Jeśli korzystasz ze wspólnego konta bankowego

(na przykład ze współmałżonkiem), może pojawić się problem z weryfikacją Twojej tożsamości i uzyskaniem kredytu.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Bad Moon
#7 Wielbiciel#

Niestety żaden z powyższych przypadków nie jest przyczyną. W przeszłości bez problemu korzystałem z zakupów ratalnych.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bad Moon Sprawdziłam ofertę, którą wskazałeś i po dodaniu do koszyka, podczas wyboru formy płatności, raty są dostępne: 

 

_HolaOla__1-1647620836485.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Bad Moon
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_Czy w takim razie możesz zweryfikować dlaczego dla mojego użytkownika raty są niedostępne? Najśmieszniejsze jest to, że jak dodałem produkt z innej kategorii, dla którego raty 20x0 były aktywne nawet po zalogowaniu, to raty na całość stały się dostępne, pomimo że ten drugi produkt stanowił znacznie mniej niż połowę wartości koszyka. Korzystam z dwóch kont: tiburon666 oraz Bad Moon. W obu przypadkach jest ten sam problem.

BadMoon_0-1647626150049.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bad Moon Czy możesz pokazać mi jeszcze wszystkie dostępne u Ciebie metody płatności? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Bad Moon
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ 

Powyżej były wszystkie, ale wkleję tak, żeby było widać stronę do samego dołu:

BadMoon_0-1647626753071.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bad Moon Dziękuję, mam jeszcze jedną prośbę. Dodaj proszę do koszyka ten przedmiot i zostaw go tam na jakiś czas. Sprawdzamy Twój problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Bad Moon
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_  Przepraszam, to jednak ja coś źle robiłem. To był ekran po kliknięciu opcji ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ. Raty pojawiają się po wyborze DOSTAWA I PŁATNOŚĆ. Myślę, że jest to nie do końca czytelne, ale jeśli tylko ja mam z tym problem, to będę już pamiętał na przyszłość, więc sprawę można uznać za rozwiązaną. Z drugiej strony, natrafiałem w sieci na zgłoszenia od innych, więc może warto pomyśleć o jakiejś zmianie tych opcji wyboru na bardziej przejrzyste.

Dziękuję za chęć pomocy i pozdrawiam.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bad Moon Cieszę się, że udało się wyjaśnić ten problem, ale gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości lub pytania w przyszłości, pisz śmiało, Pomożęmy 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów