anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam chce zwrócić towar

Client:73376386
#7 Wielbiciel#

Chce zwrócić towar. Na poczcie mi go nie przyjmą bo za duży. Chciałabym się dowiedzieć jak zamówić kuriera z tej firmy do zwrotu

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:73376386 Kupiłeś Allegro czy Allegro Lokalnie? Od firmy? Z usługą Smart ( co znaczy duży - bo nie-standardy nie łapią sie na nią)? Jeżeli bez tej usługi to dzwonisz lub przez internet zamawiasz tego który Ci najbardziej pasuje...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash ciekawostka jest taka i pewnie autor wątku ma taki problem, jak zamawiasz kurierem smart np. DPD to zwrot robisz na poczcie 😄  i zaczynają się schody bo jest problem z odesłaniem co kurier przewozi to dla poczty za duże 😞

@Client:73376386 napisz do sprzedawcy że masz darmowy zwrot ale nie chcą go przyjąć na poczcie

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Q-parts
#9 Pomysłodawca#

Do allegro niech napisze, a nie do sprzedawcy. To nie sprzedawcy wymyślili warunki SMART.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:73376386  Metody zamawiania  kuriera są różne,  można  telefonicznie, można internetowo,  można też osobiście pofatygować się  do  firmy kurierskiej.

Telepatycznie  zamawianie  jeszcze nie działa, ale może niebawem..?

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@br.zamawianie kuriera telepatycznie nie działa, al ja juz mam telepatyczne odstąpienia od umowy, więc pewnie niedługo będzie można zamówić kuriera, kwestia czasu 🙂

 

oznacz moderatorów

Client:48098829
#8 Zapaleniec#

Na jakiej częstotliwości odbierasz? Też by mi się czasem przydało wiedzieć ze ktoś jednak się rozmyslil. 😄

DPD ma niestandardowe paczki. No ale za przesyłkę trzeba zapłacić :x

oznacz moderatorów