anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, chciałem zapytać co się dzieje z wyszukiwarką allegro?

ja_ku1
#7 Wielbiciel#

Od jakiegoś tygodnia mam problemy z wyszukiwaniem produktów, przykładowo jeśli wpiszę "ekspres ciśnieniowy do kawy de longhi" pojawią mi się dwa i tym podobne, na liście filtrów mam opcję nowy, nie ma używanych, nie mogę nic znaleźć, czy też macie takie problemy?. Do kogo mogę to zgłosić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Raczej to problem w twojej wyszukiwarce, spróbuj wyczyścić albo z innej.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

spróbuj wyczyścić albo z innej 😄

oznacz moderatorów

ja_ku1
#7 Wielbiciel#

kupuję na allegro od lat, to zaczęło się dziać ostatnio i na laptopie i na telefonie, korzystam z edge i chrome bez różnicy, może przez to że loguje się na niemieckim internecie:(

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ja_ku1 Wpisuj w wyszukiwarkę nazwę produktu bez cudzysłowu, wtedy otrzymasz więcej wyników.

oznacz moderatorów

ja_ku1
#7 Wielbiciel#

wpisuje bez cudzysłowów, spróbuję w prostszych słowach, kiedyś jak wpisałem w wyszukiwarkę młotek, ukazywało mi się 150000 ogłoszeń, i nowe i stare i aukcje i powystawowe, do koloru do wyboru. Teraz jak wpisuje młotek ukazuje mi się 15 ogłoszeń, wszystkie nowe bez możliwości filtrów ( oczywiście nie chodzi mi o żaden młotek ), wcześniej musiałem korzystać z filtrów żeby przeglądać interesujące mnie oferty było ich bardzo dużo, teraz nie mam co przeglądać bo wyskakuje kilka ogłoszeń

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Raczej problem jest u Ciebie. Jak wpisałem w wyszukiwarkę "ekspres ciśnieniowy do kawy de longhi" i przy zaznaczonym filtrze nowy mam 15 pozycji, zaś po wpisaniu bez cudzysłowów i filtrze nowy mam 602 pozycje.

oznacz moderatorów

ja_ku1
#7 Wielbiciel#

mnie po wpisaniu w wyszukiwarkę allegro ekspres ciśnieniowy do kawy de longhi wyskoczyły dwie oferty, oczywiście bez cudzysłowów

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ja_ku1 nie udało mi się powtórzyć błędu, nawet z zaznaczeniem połączenia tych samych ofert po wpisaniu hasła ekspres ciśnieniowy do kawy de longhi otrzymałam 693 oferty. Spróbuj proszę wyczyścić przeglądarkę (pamięć podręczną i ciasteczka) lub sprawdź czy problem występuje też na innej przeglądarce. Jeżeli to nie pomoże to prześlij proszę zrzuty ekranów z opisem działań krok po kroku, zgłoszę to do działu technicznego.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów