anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie wyświetla się numer telefonu sprzedającego?

adrian0202
#1 Nowicjusz#

Nie wyświetla mi nr. tel. sprzedawców.kiedyś każdy sprzedawca miał w zakładce informacje o sprzedającym nr. tel  a teraz tego nie ma dlaczego tak jest ?czy tylko u mnie jest coś nie tak?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

mdrogeria
#21 Demiurg#

adrian0202 to allegro pomyślało o sprzedawcach ,którzy powinni zająć się wysyłkami , a nie pogaduszkami przez telefon . Masz opcję ,,pytanie do sprzedającego ,, to korzystaj z jedynej formy kontaktu jaką pozostawiło nam allegro .Telefon do sprzedawcy otrzymasz w wiadomości po zakupie .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@adrian0202 Już od jakiegoś czasu ktoś wspaniały wpadł na taki pomysł, chodzi o to żebyś nie kupował poza allegro.😁

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Allegro usunęło możliwość przekazywania wiadomości telefonicznie ,wymagane jest tylko przez ich formularz ,jest to niewygodne ale nasze zdanie nie jest brane w tym przypadku pod uwagę.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@adrian0202 bo żyjemy w kraju, gdzie od lat panuje obawa, że każdy prowadzący działalność gospodarczą jest cwaniakiem i oszustem. W związku z tym allegro dba o swój interes blokując możliwość rozmowy klienta ze sprzedawcą przed zakupem, zakładając, że każda rozmowa to próba oszustwa i grabieży prowizji tego serwisu.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

A mi się wyświetlają. Widzę twój numer @mikeza i twoje @mdrogeria . 😁

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sophie-bunny pewnie masz konto firma lub powiązanie z takim kontem . Ja też widzę .

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@mdrogeria 

No właśnie nie, najzwyklejsze prywatne.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sophie-bunny pewnie jesteś WYBRAŃCEM . Gdzieś już tu było , że na razie badają na częsci użytkowników . Czasem mam telefon przed zakupem i to jeden za drugim , a czasem 3-4 dni cisza .Nie nadążysz .

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@sophie-bunny @mdrogeria bo to ponoć działa losowo i wybiórczo. Jednych dane widać, innych nie. Tak, żeby bardziej namieszać 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@adrian0202, dane kontaktowe sprzedającego, takie jak: adres mejlowy oraz numer telefonu, zostaną wyświetlone kupującemu na stronie Dziękujemy za zakupy. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

O! To my też dziękujemy 😀

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

mwmonety mikeza 

Widzicie tylko czarną stronę , a jest jeszcze biała 😅

-pakuję - telefon , pan pyta ja odpowiadam , pan zjeżdża z tematu , zaczyna opwiadać o działce i królikach, a tu poniedziałek ciśnienie przeokropne na czas .... pan gada .... gada .... gada .

- jestem w drodze , dzwoni Pani , k....a rozładowala mi się sluchawka , zjeżdżam na bok , odpowiadam na pytanie, a pani sobie gada...gada ...gada ... ,a ja stoję na zakazie 

-sobota wieczór wanna ciepła woda , piwko / tylko jedno /  ... telefon , żona mówi ,że pani się pyta o .... wk...y rzucam powiedz ,że oddzwonie tyko se j....a wysuszę .

-sobota późny wieczór , leżę sobie z.... / dalej sobie sami dopowiecie / .... K>>>>A TELEFON !!!!!

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

mdrogeria Fajne opowiadanko 😀, ale nie do końca masz rację.

-Primo: siedź przed ekranem i odpowiadaj W CZAS na proste pytania, często z jednym klientem wielokrotnie (przez telefon załatwiam w minutę, coś co trwa czasem kilka dni na czacie)

-Drugie Primo: Uważaj na słowa! Rzeka w Brazylii będzie się nazywać "pipka", albo też wiadomość nie dotrze.

-Trzecie Primo: osoby starsze nie są biegłe w necie. Mam dla nich nie sprzedawać?

Tego "Primo" jest więcej.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

DECO-MASTER dla mnie dzwonienie po nocy , w sobotę wieczorem czy w niedzielę to nękanie , ale klieci skrupułów nie mają . W godzinach pracy odpowiadam na maile w ciągu kilku minut , statystykę zaniżają mi weekendy. Po mojemu telefon może być niewidoczny , niemniej allegro powinno pozostwić sprzedajacym wybór .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@mdrogeria Jasne że może się zdarzyć że ktoś dzwoni w nieodpowiednim dla sprzedawcy momencie ale ze swojego doświadczenia widzę w tym więcej pożytku niż problemów .Zdarzało się że ktoś dzwonił późno wieczorem ale wolałem taki telefon odebrać i dać szybką odpowiedź bo wiem że gdy mam aukcje które się kończą wieczorem to klient często potrzebuje szybkiej informacji dodatkowej o przedmiocie czy wysyłce .Przy komputerze wtedy nie siedzę ,mam inne zajęcia i nie jestem w stanie odpisywać .Jak wszędzie są plusy i minusy ,dla mnie usunięcie takiej formy kontaktu przed zakupem jest złym rozwiązaniem.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

mwmonety Otóż to!

mdrogeria Niedrogo można sobie poradzić z telefonami w niedzielę.

Dual SIM, dla klientów inny numer, po godzinach numer nieaktywny i cisza. Ja tak zrobiłem, ale w soboty odbieram z własnego wyboru.

oznacz moderatorów

kosolk
#1 Nowicjusz#

Czy obecnie allegro na stałe usunęło WSZYSTKIM z zakładki "O sprzedającym" numer telefonu ? Potrzebowałem szybko uzyskać informacji na temat towaru i na siedmiu sprzedawców posiadających ten towar żaden nie podaje numeru telefonu, sprzedawcy to robią specjalnie czy ukrywa ten kontakt serwis allegro ?

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

logiczne, ze zaden sprzedawca celowo nie ukrywa nr telefonu, to robi serwis allegro 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów