anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, jak zmienić adres domyślny In Post przy zakupach na allegro?

Simon1802
#1 Nowicjusz#

Witam, zakupiłem jakiś czas temu produkt z dostawą do paczkomatu InPost w innej miejscowości. Adres ten stał się teraz adresem domyślnym do każdego mojego następnego zakupu. Za każdym razem muszę go zmieniać ręcznie. Zdarzyło się już, że zapomniałem zmienić adres paczkomatu In Post i musiałem po przesyłkę jechać ok. 100 km. Próbuję na różne sposoby, ale każdy nowy zakup ponownie z automatu jest nakierowany na ten "jednorazowy" paczkomat. Jak mogę zmienić na stałe adres paczkomatu In Post?

Z góry dziękuję za podpowiedź.... i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Simon1802 Wyczyść przeglądarkę. Gdy następnym razem wpiszesz właściwy adres paczkomatu, powinien zostać zapamiętany.

Gdy znowu zaznaczy Ci się niewłaściwy adres, nie jedź 100 km do paczkomatu, tylko odstąp od umowy ze sprzedawcą, paczka wróci do niego bezpłatnie, sprzedający zwróci Ci całą wpłatę, a Ty kup towar ponownie.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Simon1802, mechanizm działa w ten sposób, że zaznaczana jest najtańsza (najkorzystniejsza) dla kupującego metoda dostawy z dostępnych w danym momencie w ofercie. Dla pozostałych metod podpowiadane są najbliższe punkty (uwzględniając wskazany adres dostaw).

Możesz zmienić lub usunąć adresy do wysyłki oraz swój adres domyślny. Wejdź w zakładkę Moje konto. W ustawieniach konta wybierz "zmień".

Zrzut ekranu 2021-07-28 o 08.47.30.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów