anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam,nie potrafię opłacić allegro pay ponieważ ta strona ciągle tylko się ładuje.

Client:61832260
#7 Wielbiciel#

Wchodzę w Finanse potem Allegro pay i pojawia się ikona ładowania,taka jak podczas szukania ofert i tyle.Korzystam z PS4 może nie odczytuje tego formatu?A może coś sknociłem bo to pierwsze moje zakupy za pomocą tej formy płatności.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:61832260 podejrzewam, że będzie to wynikało z korzystania z PS4, ale skonsultuję to z działem technicznym. Czy możesz przesłać zrzut ekranu i opis krok po krou co robisz, gdy próbujesz opłacić Allegro Pay? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:61832260
#7 Wielbiciel#

Zrzut zrobiłem ale nie daję  rady go tu wkleić.A wchodzę przykładowo w swój koszyk,w prawym górnym rogu rozwijam pasek konta,potem na dole w Finanse wybieram Alegro pay,stronka się ładuje,i tak się dalej ładuje nawet kiedy pisze.Najdłużej czekałem ok 15 min nie pomogło nic.Próbowałem też przez mejle jest tam opcja Spłać Allegro pay,ktora przekierowuje mnie na stronę spłaty która ciągle się ładuje...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:61832260 dziękuję za odpowiedź! Czy próbowałeś wyczyścić przeglądarkę? Można to zrobić, naciskając przycisk OPTIONS na ekranie historii przeglądania, a następnie wybierając pozycję [Wyczyść historię przeglądania].

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:61832260
#7 Wielbiciel#

Wyczyściłem nie pomogło 😞

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:61832260 a czy na innej przeglądarce problem też występuje? Czy możesz napisać numer oferty, za którą zaplaciłeś przez Allegro Pay? Zadaję tyle pytań, bo potrzebuję jak najwięcej informacji, żeby przekazać zgłoszenie do wsparcia technicznego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:61832260
#7 Wielbiciel#

To chyba ten nr 10727380879 i ten 10654546543,jeśli chodzi o przeglądarki to dla mnie czarna magia.Proszę pytać śmiało.Dodam że normalnie działają płatności(karta ) bo sprawdzałem oraz że podczas zakupu wszedłem w Szczegóły spłaty i było tam napisane że mam 30 dni na spłatę pełnej kwoty.Potem zauważyłem reklamę że posiadacze AllegroSmart mogą Allegropay spłacić w 3ratach.Wtedy zrobiłem drugi zakup i chciałem sprawdzić jak spłacić od razu 1ratę ale jak już pisałem strona się ładuje

oznacz moderatorów