anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wprowadzenie nowej opcji zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
baxter224
#9 Pomysłodawca#

witam wszystkich zrzeszonych...zaczne od tego,ze dla mnie ALLEGRO to najfajniejsze miejsce dla sprzedajacych i kupujacych...a to dlatego,ze mam jako kupujacy,pewnosc,ze moje zakupy sa po prostu pewne..i pisze to z przekonaniem,jako nie raz tutaj kupujacy..gratuluje tworca i tym,ktorzy nadal rozwijaja ten portal..ale do rzeczy..mam taki pomysl na opcje,ktora wydaje sie sensowna,a ktorej tu nie ma..mysle o ZAPROPONUJ CENE sprzedajacemu...w kazdej sprzedazy,a nie tylko w licytacji..tzn.nie czekam na obnizenie ceny,lecz proponuje wlasna,a sprzedawca akceptuje moja propozycje,lub nie..pozdrawiam..

oznacz moderatorów
144 ODPOWIEDZI 144
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, to jest bardzo rozwojowy wątek, jest naprawdę ciekawie 😁, ale dzisiaj coś jeszcze nie zajarzyło, jakaś niemoc ogarnęła innowatora 🤯

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamkniętenie przypominam sobie, by brał u mnie trawkę.

Ps; powiedz mi czy mój obrazek jest czy trójkąt

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, obrazek, tylko powinieneś tą skaczącą kulkę zamienić na cegłę 😁

Z tą trawką to ostrożnie, nie każdemu w zielonym do twarzy 🤢

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Jaką chcesz trawę? jasna zieleń, ciemna zieleń, średnia zieleń. Średnia to pomiędzy jasna i ciemna he he.Coś jak twoje, sosy mocy.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, a toś mnie uświadomił, nigdy nie wpadłabym na to, że średnia zieleń, to pomiędzy jasną, a ciemną 😁 Dzięki. Teraz to już wiem dlaczego ciągle gadasz sam ze sobą 🤢. Jasna czy ciemna? Która daje taki efekt? Sosy są dla twardzieli, nie jeden generał się poddał 😁

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

chwilke mnie nie bylo i prosze..nie bardzo wiem po co ta pyskoweczka..jakies osobiste animozje..laughing

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@baxter224  Sprzeczka rodzinna, bo co?

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@baxter224, pyskóweczka, animozje? My z @pulkownik66 to stare wiarusy, w nie jednej bitwie ramię w ramię 😁

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Jasna czy ciemna? Która daje taki efekt

To ta średnia, co jest pomiędzy- no wiesz już która.A do siebie gadam po tej mieszanej,kolor łąki.Taką też mam, dość ciekawa kompozycja.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, to może jednak zmień na jasną, jaśniejszy umysł wtedy, 🤩

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Masz rację- zmieniam na jasną, rodziny czea sie suhać

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, no, to teraz czekamy co wymyśli nasz kolega innowator @baxter224. Trzeba mieć jasny umysł na wszelki wypadek. 😄

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte wszystko zależy od tego, jak ciężka piłeczka dziś puka w głowę

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, oby nie ołowiana 🤨

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

zanim zaczne to sie pochwale ze pulkownikow znalem mysle ze ok 100,a generalow pewnie kilkunastu,wiec nie bardzo czuje sie nieswojo..to tylko tak niesmialo wspomnialem..embarassed

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@baxter224, teraz tak na poważnie. Z twojego punktu widzenia, może takie targowanie jest i fajne, ale sprzedaż na tym portalu jest obwarowana bardzo surowymi regulaminami, większość sprzedających jedzie na minimalnych marżach, płacąc horendalne prowizje. I jeszcze czas, naprawdę myślisz, że ktoś poświęci swój czas na targowanie, żeby stracić, a nie zarobić. Wymyśl coś co nie będzie jeszcze bardziej obciążać sprzedających, a dostaniesz medal 🙃

PS jak do kogoś mówisz, to kliknij @ i z listy wybierz nick.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@baxter224 kiedyś taka opcja była na portalu ioffer i bardzo dobrze się sprawdzała, ale to był prosty portal sprzedażowym, a przede wszystkim przyjazny sprzedającym, co nie można powiedzieć o Allegro. Choć dla Allegro może to byłaby dobra opcja, można by było np. wprowadzić prowizję od zaproponowanej ceny 🙂

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

dzieki...zglebie temat jutro i tez pogadamy,bo dps.zis juz nie moge..ps.totalnie nie zostalem zrozumialy pa

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@baxter224 No to masz fart- poznałeś 101-wszego, Jakbym awansował na generała,😎 było by dwa w jednym.😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Od rangi bodaj #10 w górę obrazki przechodzą bez moderacji (możesz otworzyć stronę w trybie prywatnym przeglądarki i będziesz widział, czy się wyświetla, czy nie).

PS A masz jakąś dobrą trawkę?😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów