anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wybrany zly rozmiar paczki do zwrotu - jak anulowac zwrot i wybrac ponownie

keraj37
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Wybralem rozmiar paczki duzy, ale przy oplacaniu jakims cudem zmienilo sie na sredni i teraz mam oplacony zwrot z numerem zwrotu ale paczka sie nie zmiesci do paczkomatu.

 

Pisalem na czacie z allegro i pisza mi ze nic sie nie da zrobic bo to nie Smart! wiec jedynie to pisac do InPost, ale inpost potrzebuje numeru przesylki podczas gdy numer przesylki pojawi sie dopiero po nadaniu w paczkomacie, a na czacie nie chciano mi dac numeru gdyz nie Smart!

 

Czy naprawde nic sie nie da zrobic?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie bardzo rozumiem. Jeśli chodzi o nadanie w aplikacji to nie mam bladego pojęcia jak to działa ale wydaje mi się, ze powinieneś w aplikacji znaleźć jej numer, a potem kurier tylko kartke drukuje i nakleja. Jeśli zaś nadawałeś przez menedżer lub normalnie ze strony inpostu to przecież drukujesz etykietę i masz tam jej numer Czy mogę otrzymać zwrot środków za niewykorzystaną etykietę? | InPost

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@keraj37 a przypadkiem rozmiar paczki zwrotnej nie wybierasz przy nadaniu przy paczkomacie? Paczkomat powinien zapytać czy mała, średnia czy duża.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@keraj37 w przypadki smart i kodu masz rację wybiera się na ekranie 🙂 ale autor wątku brał zapewne płatny zwrot https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/wygodniejszy-zwrot-dla-kupuj%C4%85cych-z-...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

keraj37
#7 Wielbiciel#

Tak, musialem wziasc platny zwrot 10.99pln

 

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@keraj37 

W celu dokładnej weryfikacji zgłoszonej sytuacji prosimy o kontakt i podanie numeru paczki lub numeru kodu zwrotu. W zgłoszeniu prosimy o informację, w jaki sposób został wygenerowany kod zwrotu. Czy chodzi o przesyłkę zwrotną utworzoną za pomocą darmowego kod zwrotu, czy zakupionego na Allegro? 

Poniżej dostępne formy kontaktu:

1) czat/messenger
2) formularz kontaktowy https://inpost.pl/kontakt
3) infolinia: 722 444 000 / 746 600 000

Zgłoszenie e-mail można przesłać również na adres pomoc@inpost.pl

oznacz moderatorów

keraj37
#7 Wielbiciel#

Witam, dziekuje - wiec zrobie zgloszenie z numer zwrotu, gdyz numeru paczki nie mam

oznacz moderatorów