anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wycofanie się z zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
jestem_dorota
#1 Nowicjusz#

Towar jeszcze do mnie nie dotarł, ale chcę go już zwrócić. Nie zauważyłam, że przesyłka będzie szła tak długo, więc chciałabym wycofać się z transakcji żeby sprzedawca nie wysyłał towaru i oddał pieniądze. Czy jest to możliwe, czy muszę poczekać aż towar dojdzie i dopiero wtedy zrobić zwrot?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

@jestem_dorota  A jaki masz status przesyłki? Jeżeli jest w drodze to możesz odebrać i zrobić zwrot , możesz także nie odbierać i napisać sprzedającemu że rezygnujesz z zakupu.Jak nie wyslana napisz do sprzedającego i już.

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@jestem_dorota Nie musisz czekać z odstąpieniem od umowy i zwrotem towaru.

Tutaj admin forum to tłumaczy: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/zwrot-przesy%C5%82ki-do-nadawcy-nieodebran...

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@jestem_dorota Odstąpić od umowy możesz w każdej chwili, nawet zaraz po zakupie, przed wysyłką, po wysyłce, przed odbiorem i po odbiorze towaru. Jeśli odstąpisz przed odbiorem i paczka jeszcze nie została nadana, sprzedawca musi oddać całą wpłatę. Jeżeli odstąpisz po wysyłce, sprzedawca będzie mógł od całej Twojej wpłaty odliczyć koszt powrotu paczki, o ile jest on płatny. Po odstąpieniu nie musisz odbierać towaru tylko po to aby go odesłać. Rezygnację możesz wysłać mailem lub przez formularz dostępny w zakładce Kupione.

oznacz moderatorów
exoryna
#14 Krzewiciel#

Kupiłaś jako konsument? 

oznacz moderatorów