anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wydłużenie czasu na złożenie wniosku o POK

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Zależy nam, abyście byli zadowoleni z zakupów na Allegro. Gdy napotkacie problemy transakcyjne, możecie liczyć na naszą pomoc dzięki Programowi Ochrony Kupujących.

Obecnie macie 180 dni, aby złożyć wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących. Od 5 września wydłużymy ten czas do 24 miesięcy i zwiększymy maksymalną kwotę rekompensaty z 10 000 zł do 20 000 zł.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mazurkur
#7 Wielbiciel#

A co trzeba zrobić, ja mam same problemy trensakcyjne, moja pierwsza sprzedarz i paczka z niesłychanie żadką książką zniknęła z Impost, czy coś dostałem?  Co trzeba zrobić aby otrzymać taką rekompensatę? składam wniosek do BOK.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur Czy kontaktowałeś się w tej sprawie z Inpost? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Tak. Kontaktowałem się. W sumie napisali mi, że książka nie była moja, bo ją sprzedałem i że sprawdzili monitoring i tam było widać, że nie wkładałem przesyłki do paczkomatu. I jak z tym dyskutować?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mazurkur, czy w tej sprawie pisałeś z nami w korespondencji nr 24942675? Jeśli tak, to uznaliśmy Twoją reklamację i zwróciliśmy Ci wartość zamówienia.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Jeśli tak to dziękuję, szkoda tylko, że książka była o wiele więcej warta, i chodzi jeszcze o klienta i mój wizerunek.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mr_oma Dlaczego tak krótko. A nie można by zrobić na 10 lat? Będzie więcej przekrętów.🤣😂

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Nawet tak nie żartuj, bo jeszcze uznają to za podpowiedź 😅 Już przeogromna ilość przekrętów miała miejsce przy 180-dniowym POKu. A przez coraz większe prowizje i opłaty (trzeba jakoś zdobyć pieniądze na wypłaty z POK), ceny rosną, przez co klienci migrują na inne portale sprzedażowe 😐

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Barzy_TPI Może i masz rację > na Allegro wszystko jest możliwe > ale już nie cofnę tego wpisu.

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

@mr_oma a kiedy jakaś ochrona sprzedających przed nieuczciwymi kupującymi?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Client:96810784: po prostu NIE handlować, NIE sprzedawać w ogóle bądź w necie/na allegro.

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

@Client:104371448 czyli jesteś również za tym, aby allegro nie płaciło kupującym bo mogą nie kupować wcale bądź robić to tylko stacjonarnie?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Client:96810784    czesc kupujacych kupuje bez zastanowienia zwlaszcza na AL. Setki tematow o walkach na kontach w grach; zabroniony towar i co? Albo kobita zastanawia sie nad xboxem 100zl taniej na AL niz w sklepie a sprzedawca nie odpowiada na pytania... itp. itd.

oznacz moderatorów