anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrałem licytację, ale Sprzedający nie chce wysłać przedmiotu, co mogę zrobić?

Oli990
#7 Wielbiciel#

A gdy wygram licytacje na allegro lokalnie i gdy mam wybor dostawy i platnosci i zgodzę się za pobraniem a nagle sprzedawca oszukuje mowiac ze ktos wystawil z jego profilu badz umozliwia odbkor i opłatę?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

@Oli990 Co? Trudno to zrozumieć. Gdy wygrasz licytację i wybierzesz sposób dostawy, sprzedawca ma obowiązek wysłać zgodnie z Twoim wyborem.

oznacz moderatorów

Oli990
#7 Wielbiciel#

Sytuacja jest taka ze sprzedajacy wysyawil ps 5 na licytacje. Nie ustawiając ceny min. Wygralem ja za 3001zl. Gdy chcialem dokończyć licytacje mialem do wyboru wysyłka poprzez wpłatę na konto lub odbiór osobisty płatność przy odbiorze wybralem to drugie. Pisząc wygralem a nastepnie kiedy mogę odebrac odczytałem konsola sprzedana. Przykro mi. Przeciez dobrowolnie mogłem wybrać wysyłkę i co aukcje wygralem, nie ważne jak napisałem przeciez to ja wygralem, wiec kupilem a odpowiedz taka: sprawa zgłoszona allegro.

oznacz moderatorów

Oli990
#7 Wielbiciel#

no wiec ja tak czemu? Przeciez ja wygralem i odbieram w każdej chwili

oznacz moderatorów

Oli990
#7 Wielbiciel#

a sprzedajacy nagle ale to nie ja wystawiałem i odpisywałem to tylko moje konto

oznacz moderatorów

Oli990
#7 Wielbiciel#

to nie on jest autorem i ze nagle zgłosił ze ktos wlamal się na konto

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Oli990 Wygrałeś i wybrałeś odbiór osobisty, więc możesz się domagać wydania rzeczy. Została zawarta umowa. Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE w nim zapytaj, kiedy masz się zgłosić po towar. Sprzedawca ma 24 godziny na odpowiedź. Po tym czasie, jeśli nie odpowie lub odmówi wydania rzeczy, poproś tam o interwencję pracownika Allegro.

oznacz moderatorów

Oli990
#7 Wielbiciel#

No tak ale ja mam i on dalej wnioskuje ze to nie on wystawil rozmawial i tak dalej. Ja na wszystko mam rozmowy moge pokazac

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Oli990 I sądzisz że ona xyz rozwiąże twój problem, jak chcesz coś wskórać pisz do Allegro.

oznacz moderatorów

Oli990
#7 Wielbiciel#

Wszystko zrobione. Napisane poprostu zpytalem czy mam mozliwosc cos wskurania mimo wszystko jakis czas licytacij poświęciłem się pytm tylko po to jest to forum

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Oli990 No i dobrze, tylko tam możesz sobie pomóc.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Oli990 Super, że wszystko masz, otwórz spór i tam to załączysz. W rozwiązaniu problemu pomoże Ci pracownik Allegro. Na forum nie załatwisz tej sprawy.

oznacz moderatorów

Oli990
#7 Wielbiciel#

no ok ale najlepsze jest to ze on sam proponowal odbior osobisty za 3500 gdy trwała licytacja i pisala ze taniej nie odda na wszystko mam wiadomosci z profilu allegro i screenshoty

oznacz moderatorów