anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrałem licytację czy mogę ją anuloawć?

MAMY ROZWIĄZANIE!
M3X2
#9 Pomysłodawca#

witam wygrałem licytajcę czego nawet się nie spodziewałem jednak nie ma opcji paczkomatów InPost a kurierem nie mogę zamówić, ponieważ rzadko jestem w domu. Pisałem do sprzedawcy jednak nie odpisał. Czy mogę anulować zakup po wygranej licytacji?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Opcje dostawy widoczne są zawsze przed zakupem.Skoro nie było opcji preferowanej przez Ciebie, to po co licytowałeś? Kolejny przykład bezmyślności.Sprzedawca nie odpisał, bo zapewne podniosłeś mu ciśnienie psując licytację.

oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

"wygrałem licytajcę czego nawet się nie spodziewałem" - bo kto by się tam spodziewał, co nie?
Takie podejście nieodmiennie mnie rozwala. Nie wiem dlaczego 🤣

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@M3X2 Niespodziewana wygrana w licytacji i jej anulowanie to skutek bawienia się w zakupy i odbieraniem szans tym którzy traktują to poważnie .Co byś zrobił jakby ten sprzedawca miał tę aukcję wystawioną z wyróżnieniem i po twoim anulowaniu dostał po kieszeni? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@M3X2 Licytacja na zwykłym Allegro czy na Allegro Lokalne, na AL nie opłacisz w ciągu 5 dni nie dochodzi do zakupu, na zwykłym masz opcje w "Moje zakupy" i tam możesz anulować zakup. Tak, czytaj oferty przed podjęciem decyzji o licytacji.

oznacz moderatorów
M3X2
#9 Pomysłodawca#

No i to jest odpowiedź! Co do reszty proszę tutaj nie **piiip** bo skoro nie mogłem zobaczyć czy są paczkomaty inpost to jak miałem z góry wiedzieć a sprzedawca nie odpisywał

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@M3X2 Siedziałeś na głowie ?

oznacz moderatorów
PHUABIB2
#12 Orędownik#

Kolejny przykład zachowania kupującego który licytował dla zabawy, nie spodziewał się wygranej a jednak. Ma gdzieś to, ze ktoś włożył swoją pracę w obfotografowanie, opisanie, wystawienie aukcji, być może promowanej, to nie ważne. Ktoś poniósł straty finansowe (bo jak wiadomo czas to pieniądz) na przygotowanie i wystawienie aukcji, ale kupujący @M3X2  nie doczytał do końca, że nie ma opcji Paczkomatu i teraz czuje się pokrzywdzony i chce anulować swój zakup.

Ot takie typowe zachowanie kupujących na Allegro, którzy za nic mają cudzą pracę i czas, ważne, żeby im było dobrze.

oznacz moderatorów