anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wylicytowałem kilka przedmiotów od jednego sprzedającego, ale zrezygnowałem, co mi za to grozi?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Danielolborski
#9 Pomysłodawca#

Wylicytowałem kilka przedmiotów od jednego kupującego wysłałem wiadomość że się rozmyśliłem że już tego nie chce czy to do mnie przyjdzie jesli nie dokończyłem transakcji i co za to mi grozi?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
LEW433
#21 Demiurg#

@Danielolborski Nie grozi i nie przyjdzie.W porządku że poinformowałeś sprzedającego. Na AL nie musisz opłacać w ciągu 5 dni i nie ma zakupu.

oznacz moderatorów
Danielolborski
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje

oznacz moderatorów
Danielolborski
#9 Pomysłodawca#

@LEW433

Allegro zwykłe też?

Bo ty chyba masz na myśli Allegro Lokalnie ?

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Danielolborski Na Allegro jest 7 dni. Napisałem sprzedającemu, więc rozwiązałeś umowę. Ogólnie jakbyś nie napisał także nic nie będzie.

oznacz moderatorów
Danielolborski
#9 Pomysłodawca#
  • @l😎
oznacz moderatorów
Danielolborski
#9 Pomysłodawca#

@LEW433 wielkie dzięki dzisiejszej nocy nie mogłem spać a dzięki tobie dziś się wyspie Pozdrawiam Życzę udanej Niedzieli i miłego dnia 

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Danielolborski  Dobranoc,ale lepiej nie robić czegoś czego się nie chce. Sprzedający także lubi się wyspać.

oznacz moderatorów
Danielolborski
#9 Pomysłodawca#

Na przyszłość będę wiedział jeszcze raz wielkie dzięki

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@Danielolborski Na przyszłość to proponuję się najpierw zastanowić przed udziałem w licytacji, gdziekolwiek by ona nie była. Nie przyszło ci na myśl, że ktoś też licytował i mogło mu bardzo zależeć na wygraniu? Nie chcesz, nie smakuje ci? zostaw inny zje.

oznacz moderatorów
Danielolborski
#9 Pomysłodawca#

Ok Przemyslalem to jestem debilem noobem nowym i za bardzo się nie znam od dziś nie biorę udziału w żadnej aukcji

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@Danielolborski Po co tak drastycznie, wcale nie jesteś taki jak piszesz, bo prawdziwy debil nigdy by się nie przyznał. Licytacje są jak najbardziej ok i można fajne rzeczy po taniości wyskrobać. Trzeba tylko ustalić swoją cenę i tego się trzymać.

Ps: więcej wiary w siebie i optymizmu.

oznacz moderatorów
Danielolborski
#9 Pomysłodawca#

Być może dziękuje za podniesienie na wiarze

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Danielolborski  Daniel daj spokój, teraz wiesz , masz doświadczenie i oby nauka nie poszła w las. Już się wyspałeś???

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Po co go tak straszycie .Facet napisał że rezygnuje. Źle że licytował i nie potrzebuje,ale napisał do sprzedającego. Wie że tak się nie robi a wy drążycie temat,

oznacz moderatorów
exoryna
#14 Krzewiciel#

A skąd wiesz, że kupujący miał prawo do rezygnacji? 

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Ja proponuję wziąć zabawki i do piaskownicy. Po co kupować i później martwić się całymi nocami.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@majster_man

 gość miał złe wyjście z progu, za co godnie przeprosił i solidnie obiecał poprawę. Po co wbijasz gwóźdź do trumny.

oznacz moderatorów
Danielolborski
#9 Pomysłodawca#

dziekuje wszystkim pytanie czy się wyspalem tak bardzo wam dziękuje odezwał się sprzedający i powiedział ze mnie doda do czarnej listy i anuluje zakupy jestem wam bardzo wdzieczny 

oznacz moderatorów
Danielolborski
#9 Pomysłodawca#

Oto mi chodziło wiec jeszcze raz dziekuje

oznacz moderatorów