anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysylka z chin

Client:107293061
#7 Wielbiciel#

Zamówiłam 16 sierpnia plecak vans okazało się.ze sprzedawca jest z chin 

Kiedy mogę spodziewać się.paczki?

Oczywiście od razu zaczęłam panikować ze to.jakis oszust zdążyłam nawet otworzyć dyskusje xd

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

annas14-firma
#16 Inspirator#

A to dobre. Okazało się? A jak to się robi żeby się okazało? Może było jednak gdzieś napisane?

oznacz moderatorów

Client:107293061
#7 Wielbiciel#

Było nie zauważyłam  🙃

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@Client:107293061 No cóż, Allegro udostępniło swój portal dostawcom ze wschodu, a nie uprzedziło klientów, jakie są realia.

Na pewno trzeba znaleźć sobie sposób aby szybko rozpoznawać oferty z dostawą z zagranicy. Jeżeli koszt przesyłki jest poniżej 50 PLN to na pewno nie można zagwarantować żadnego terminu dostawy. Co nie wyklucza, że może się zdarzyć że darmowa przesyłka dotrze w tydzień (raz na 100 przesyłek). 

Co do zwrotów kasy, to można liczyć tylko na POK. Zwrotu towaru z reguły nie trzeba robić. Sprzedawca wliczył to w koszty. 
Zawsze trzeba się liczyć z dodatkowym kosztem przy odbiorze (opłata za procedurę celną i VAT)

oznacz moderatorów

Client:107293061
#7 Wielbiciel#

received_1201619270388387.jpeg

 

To są dane tego sprzedającego 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:107293061 w ofercie podany jest czas dostawy siadasz i czekasz. A z jakiego powodu otworzyłeś dyskusje do "Mój przyjacielu"  

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:107293061 ,,Za rok, może dwa.......
........
Może już za rok, za dwa,
Zmądrzejemy ty i ja

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Client:107293061 pewnie dostaniesz zwrot z POK, kupisz inny plecak i zapomnisz o całej sprawie, a wtedy, bum!, niespodzianka, paczka od przyjaciela z Chin przyjdzie. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak to plecak dla dziecka na nowy rok szkolny to raczej pójdzie w starym lub z reklamówką .

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

mam przeczucie, że to nie będzie jednak Vans 😄

oznacz moderatorów