anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Złożenie komputera a umowa a wystawienie aukcji

Matthiui
#7 Wielbiciel#

Hej sprawa jest taka, mam części do komputera i jest ktoś kto chce mi go poskładać ale u siebie w domu. Żebym mu te części dał on zamontuje i przywiezie do domu. Jak mam się zabezpieczyć przez oszukaniem ? Czy wystawienie aukcji na Allegro i opisanie w niej wszystkiego czyli części które mu daje, jego usługi oraz czas na złożenie ma sens ? Dodatkowo umowa jakaś. Jak myślicie i co wy byście zrobili ? Na co uważać? Bardzo dziękuje za każda odpowiedz 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@Matthiui spisz umowę, wystawienie na allegro nie wiele Ci da, a jak się aż tak boisz to poszukaj kogoś zaufanego 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Matthiui
#7 Wielbiciel#

jak taka umowa ma wyglądać ? Co na niej powinno być ? I co w przypadku kiedy jednak będzie umowa a oszuka. Co wtedy robić ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Matthiui Najbezpieczniejszą formą jest poszukanie wśród znajomych, kub znajomych znajomych.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Lub, nie kub.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Idź do prawnika, doradzi Ci. Tu jest forum Allegro.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Daj mu te części za pokwitowaniem, spisz umowę na zmontowanie, potem odbierz komputer i mu zapłać. Niech też da Ci kwit na otrzymaną wpłatę. Po co angażować w to Allegro? Tu się sprzedaje, zapłacisz prowizję za sprzedaż części.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Matthiui ile ty masz lat?

oznacz moderatorów

Matthiui
#7 Wielbiciel#

21

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Matthiui Daj sobie spokój z takim kombinowanem, masz tu człowieka który złoży Ci kompa z powierzonych części https://vbtpc.pl/zamowienia/budowa-pc-z-twoich-czesci/

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów