anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:35089057
#8 Zapaleniec#

Wczoraj chciałem dokonać zakupu , a okazało się ,że mam zablokowane konto. Zadałem pytanie dlaczego i w ciągu dzisiejszego dnia czekałem na odpowiedz. Odpowiedzi nie ma. Czy na Allegro zablokowali mi konto i nie wiedzą dlaczego to zrobili? Napisali we wcześniejszym mailu , który znalazłem dzisiaj, że nastąpiło naruszenie regulaminu. Ale regulamin ten jest tak rozległy, że nie wiadomo dlaczego. Ponadto jak naprawić swój nieświadomy błąd, czy posypać się publicznie popiołem i wysmarować smołą? Może zapłacić odszkodowanie. W związku z powyższym mam pytanie jak długo czeka się w Allegro na odpowiedz?  Ponadto wypadałoby wcześniej podać konkrety powód , a nie powoływać się na cały regulamin ,  z którego niewiele wynika i można się do wszystkiego przyczepić.

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31
irenaast
#2 Obserwator#

Czy może ktoś sprawdzić dlaczego moje konto jest zablokowane?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@irenaast Poczekaj proszę na odpowiedź mailową w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Xxiaa
#2 Obserwator#

@nat_not a czy mi również mogłaby Pani pomóc? 

Moje konto zostało zawieszone na czas nieokreślony + nie mogę wypłacić środków. Zostałam tym samym bez środków i bez towaru. Co mogę z tym zrobić? 

oznacz moderatorów
123emu
#1 Nowicjusz#

dokładnie u mnie też ten sam problem

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@123emu Na Twoim saldzie w Allegro Finanse nie ma żadnych środków do wypłat, a w sprawie blokady konta napisz proszę do nas przez ten formularz zgłoszeniowy.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

jak tobie raz zablokują to się przygotuj że minie kilka miesięcy jak tobie odblokują 

oznacz moderatorów
FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

mojej sprawy nikt nie potrafi rozwiązać ,ale blokować potrafią tylko ciężko odblokować najpierw blokują potem ściągają blokadę i zaraz znowu zakładają czyste bawienie się w kotka i myszkę strata czasu mamy inne sklepy 

oznacz moderatorów
FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

**piiip**ane mam na te allegro wiecej mam kasy jak nie jestem na tym allegro niż byłem i tak już chciałem z nimi skończyć człowiek nie miał nawet czasu dla rodziny czy urlopu bo wiecznie coś nawet jak zaznaczysz urlop na swoim koncie to i tak jak klient zakładał spór to musiałem siedzieć wiec czas odpocząć mam teraz budowę domu więc trochę mi zejdzie ,a zmienią się rządy i allegro nie będzie 

oznacz moderatorów
FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

TUTAJ NIKOMU NIE ZALEŻY NA ZAŁATWIENIU SPRAWY POZYTYWNIE CHCĄ ŻEBY KLIENT SIEDZIAŁ I TYLKO Z NIMI PISAŁ 

oznacz moderatorów
Client:67809360
#7 Wielbiciel#

Witam, u mnie ten sam problem. Zblokowali konto i nie wiem z jakiego powodu 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:67809360 szukaj wiadomości w skrzynce e-mail przypisanej do konta allegro .

oznacz moderatorów
Client:67809360
#7 Wielbiciel#

Nie mam żadnej informacji. Allegro nie odpisuje na maila

oznacz moderatorów