anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

kiniakarolka
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

mam problem z zablokowanym kontem. Konto na Allegro założyłam w 2005 roku, jako 15latka.

W tym roku Allegro zablokowało moje konto. Otrzymałam odpowiedź, że muszę przesłać zdjęcie swojego dowodu aby odblokować konto. 

Wysłałam zdjęcie, a w odpowiedzi otrzymałam wiadomość, że dane dowodu nie zgadzają się z tymi, które widnieją w systemie. 

W przeciągu 16 lat - wyprowadziłam się z domu rodzinnego, zdążyłam wziąć ślub i się rozwieźć więc, rzecz jasna, zmieniłam dowód conajmniej 3 razy. 

Wysłałam do Allego skan starego dowodu i nowego po rozwodzie. Czy mogę prosić o pomoc w mojej sprawie? 

Pozdrawiam, 

Karolina

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@kiniakarolka Twoje konto nie jest zablokowane. Zablokowane możesz mieć tylko wypłaty środków pochodzących ze sprzedaży towarów. Dane osobowe konta Allegro muszą być takie same, jak dane osobowe konta w banku, które podajesz do wypłat. Aby uaktualnić swoje dane osobowe w Allegro, postępuj zgodnie z tą instrukcją; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/dane-i-ustawienia-konta/kiedy-i-jak-moge-zmienic-imie-i-n...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kiniakarolka Sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową. Pół godziny temu otrzymałaś od nas wiadomość w sprawie blokady konta. Nasz pracownik wyjaśnił Ci tam szczegóły Twojej sprawy, ale konto jest już ponownie aktywne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów