anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowanie przez sprzedawcę.

MKOCISZE
#7 Wielbiciel#

Witam. Jeden ze sprzedających dodał mnie do zablokowanych. Nie miałem żadnej przyjemności/nieprzyjemności z zakupami u tego sprzedającego tj. żadnych wspólnych zakupów. Po mimo kilku zapytań do dnia dzisiejszego nie dowiedziałem się jaki jest tego powód. Czy jest jakaś szansa w zaangażowanie Allegro w wyjaśnienie tej sytuacji? Sprzedający ma fajne artykuły i chciałbym u niego robić zakupy. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Najprościej spróbuj kupić z innego konta . Trochę dziwne ,że cię zablokował ktoś u kogo nic nie kupowałeś ani mu nie sprzedawałeś ,powodu blokady nie widzę.

oznacz moderatorów

pinkpink11
#12 Orędownik#

Nie mogła zostać zablokowana bez wcześniejszej transakcji u tego sprzedającego.

 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@pinkpink11  "Nie mogła zostać zablokowana bez wcześniejszej transakcji u tego sprzedającego" - ta zmiana weszla niedawno. Jeśłi kupujący został dodany wczesniej to można było to zrobić nawet jeśli nie dokonywał zakupów

@MKOCISZE niewykluczone że kupowałeś na innym koncie tego samego sprzedającego wówczas jeśli na jednym z jego kont mieliście jakąś nieciekawą sytuacje to prawdopodobnie dodał Cie do listy nieaktywnych na wszystkich swoich kontach. Niedawno allegro wprowadziło zmiany i dodać do nieaktywnych może tylko na koncie gdzie robione były zakupy.

oznacz moderatorów

pinkpink11
#12 Orędownik#

Mylisz się, nadal można dodać na wszystkich swoich kontach osobę która robiła zakupy tylko na jednym z nich.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Może za dużo zwrotów. Ludzie kupują 5 rzeczy, zwracają 4 żeby mieć darmową wysyłkę. Koszty przechodzą na sprzedających i solidnych klientów w cenie produktów. Nie ma się co dziwić że co drugi sprzedający z automatu wrzuca takich "sprytnych" klientów na listę. Niby czemu on miałby za dodatki do smarta itp płacić jak nie zarobił? Mógł być też spór na innym koncie czy jakaś inna trudna sytuacja. Najczęściej to chyba ostatnio jednak za notoryczne zwroty lecą.... To nie wypożyczalnia. Ja Przez 16 lat zwracałam 2x, a teraz kupując muszę w towarze pokrywać również koszty podwyżek spowodowanych smartami, dziwnymi opłatami, zwrotami i jeden czort wie czym jeszcze. Popieram sprzedawców w tej kwestii. 

oznacz moderatorów

zbyniek16081996
#9 Pomysłodawca#

wina allegro dlatego, że nie traktują wszystkich kupujących równo, dlaczego jeden kupujący ma darmowe dostawy od 1zł, a drugi od 40zł?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Dawniej było lepiej ,wszyscy kupujący płacili za wysyłki i nie było problemów . Teraz sprzedawca musi podnosić cenę towaru aby klient widział że wysyłka jest za darmo i wydawało mu się że jest to dla niego okazja. 

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@MKOCISZE musiałeś coś "przeskrobać"... Prawdopodobnie sprzedajacy ma co najmniej 2 konta na allegro i poprzedni twój zakup od niego na innym koncie nie spełnił oczekiwań sprzedajacego. Dopuściłeś się czego co skłoniło sprzedającego aby dodać cie na czarną listę.

 

Wyjściem z sytuacji jest poszukanie pożądanego towaru u innego sprzedającego.

oznacz moderatorów