anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zajrzyj do obserwowanych wyszukiwań - czyli nowy wygląd Obserowowanych Wyszukiwań

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Witam, tak jak w temacie, w ciągu paru ostatnich dni, allegro zmieniło wygląd listy obserwowanych kategorii wyszukiwań, jak kiedyś była lista z duża ilością przedmiotów, to tak obecnie od paru dni jest lista z trzema przedmiotami z danej grupy i dużą czcionką napis:

"ZOBACZ WSZYSTKIE NOWE" 

Ok wszystko by było fajnie i ładnie, gdyby nie to, że jak nawet wejdzie się w ten przycisk to są aukcję z ponad 24h ... sortowane w dół według czasu dodania ... stało się to strasznie zlane i mało czytelne, dodatkowo Allegro już dawno usunęło opcję, po której można było sprawdzić jakie aukcje zostały wystawione w ciągu 24h i innym odstępie czasu ... 

Czy tylko mnie irytuje ta zmiana ? Co na to Allegro ? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
106 ODPOWIEDZI 106

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Hellsin Dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Przekazałam ją do osób odpowiedzialnych za ten obszar w Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, wcześniej ta dłuższa lista ułatwiała mi życie, obecnie, nawet myślę o odznaczeniu obserwowanych wyszukiwań bo zajmuje to za dużo czasu i tak jak napisałem jest mało czytelne 

oznacz moderatorów

zenek_135
#9 Pomysłodawca#

Za szybko podziękowałeś bo ponad dwa lata minęło i nadal się tu nic nie zmienia.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@nat_not Skoro już jestem przy tym temacie, to dodam tylko, że znajdująca się na końcu mejla opcja "Masz uwagi? Napisz do nas.", zamiast przekierowywać do konkretnego formularza, wyrzuca na stronę https://allegro.pl/pomoc#subjectId=a6f6a31c-b275-4bc7-8222-0543131b5ecf gdzie mogę... no właściwie co?
Na przestrzeni lat co najmniej kilka razy zauważyłem takie nieaktualne formatki prowadzące donikąd, których nikomu nie chce się poprawić (aczkolwiek mi nie chce się w tej chwili przeszukiwać mejli od allegro).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

-Lith-
#9 Pomysłodawca#

Podpisuję się również pod krytyką użytkownika Hellsin - nowa forma powiadomień jest całkowicie bezużyteczna. 3 produkty, a potem ręczne wertowanie kategorii? Nie po to ustawia się powiadomienia.
Z poważaniem
Lith

oznacz moderatorów

darek_gory
#8 Zapaleniec#

najgorsze ze nic z tym nie robia.

oznacz moderatorów

Maciek54321
#9 Pomysłodawca#

No i co się stało, że ten nowy wygląd emaila z powiadomieniami o nowych aukcjach znowu powrócił? To jest do niczego w porównaniu do poprzedniego wyglądu. Bardzo mi się to nie podoba.

oznacz moderatorów

darek_gory
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry .. czy to jest problem naprawic i przywrócic stare maile? juz 4 razy do was pisalem i cisza... znow trzeba pożyczyć konto od sasiada - szczesciarz ma stare maile ...

oznacz moderatorów

studiolife
#7 Wielbiciel#

Gdzie jest odpowiedź osób odpowiedzialnych ???? 

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Nie ma, bo tak jest prościej/łatwiej xD Allegro chyba już tylko jest dla "dużych", mali się nie liczą ... 

 

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

Podbijajmy ten temat, niech jak najwięcej osób się tutaj wpisuje.

Może wreszcie ktoś to weźmie pod uwagę i powróci do poprzedniego formatu / zawartości.

Chociaż właśnie dzięki temu "poronionemu" pomysłowi zacząłem więcej szukać (i znajdywać) na konkurencyjnych portalach... Brak poważnej konkurencji nigdy nie wpływa dobrze jakość działania monopolisty. Allegro samo się powoli "załatwia"....

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Nie ma po co ... pracownicy allegro obserwują temat z boku i nic nie zrobią, bo "prikaz" poszedł z góry i tyle ... Portal idzie w stronę "dużych", małymi żuczkami nikt się nie będzie przejmować, obudzą się dopiero, jak tych małych żuczków zabraknie ... tylko wtedy będzie za późno.

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

Zamiast mieć własne podejście, posiadać wyróżniki dające przewagę nad konkurencją, Allegro kopiuje rozwiązania z innych platform, upodabniając się do nich i zmniejszając swoje zdolności konkurencyjne.
Jakby tak robili od początku, to dawno by ich tutaj nie było, albo byliby niszą...

A tak, dają teraz szansę konkurencji, która się ostatnio coraz bardziej rozpycha...

oznacz moderatorów

sunset_station
#8 Zapaleniec#

Ja to właściwie muszę podziekować z tego miejsca nieogarniętemu zespołowi Allegro, gdyż dzięki tej tandecie zaoszczędziłem sporo kasy przez ostatnie dwa miesiące. Więcej kupuję dla znajomych po prośbie niż dla siebie. Sam nie mam czasu na jakieś wyszukiwania - nie widzę w powiadomieniu, nie kupuję.

oznacz moderatorów

darek_gory
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry 

  tak ciezko to naprawic -proponuje zatrudnić nowych informatyków  ? Ile razy mozna do was pisac? Juz sie pozbyliscie ludzi zmuszajac ich do allegro lokalnie ...   4 maile znajomych sprawdzone - pecha mam tylko ja.. otrzymujac cudowne maile .... z klikaniem zeby zobaczyc wszystkie nowe ogloszenia ... utrudniacie zycie swoimi eksperymentami.

oznacz moderatorów

zenek_135
#9 Pomysłodawca#

Jak widać, nawet po tych kilkunastu miesiącach "osoby odpowiedzialne za ten obszar w Allegro" w dalszym ciągu jawnie działają na szkodę zwykłych odbiorców powiadomień.

"I nie zmienia się nic! nic! nic! Dalej trzeba żyć!"

oznacz moderatorów

darek_gory
#8 Zapaleniec#

odp .allegro . tak bawimy sie od 23.07  popsuli i nikt tego nie potrafi naprawić ..

 

Rozumiem, że nowy widok sprawia Panu kłopot. Na ten moment nie mam informacji, kiedy zakończymy test. Dziękuję, że zgłosił Pan tę kwestię. Ciągle pracujemy nad tym, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenie podczas zakupów. Oczywiście weźmiemy Pana opinię pod uwagę. Rozumiem, że nowy widok sprawia Panu kłopot. Na ten moment nie mam informacji, kiedy zakończymy test. Dziękuję, że zgłosił Pan tę kwestię. Ciągle pracujemy nad tym, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenie podczas zakupów. Oczywiście weźmiemy Pana opinię pod uwagę.

oznacz moderatorów

sunset_station
#8 Zapaleniec#

Mam na to takie wyjaśnienie: jakiś sfrustrowany informatyk/programista nie wytrzymał i w końcu się zwolnił, a na odchodne zostawił ten kwiatek, w postaci tych powiadomień 😂

oznacz moderatorów

Maciek54321
#9 Pomysłodawca#

@nat_notproszę o odpowiedź w sprawie tego nowego wyglądu. My go nie chcemy, my chcemy starego wyglądu i funkcjonalności. Nowy wygląd nie spełnia naszych wymagań. Czy to jest jasne dla osób decydujących o tej zmianie?

oznacz moderatorów